Анонси подій
22 жовтня 2013 року.

Турнір пам’яті Ореста Олексишина

Вікторія ПЛАХТА

 Недавно в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся спортивний турнір серед журналістів Прикарпаття, присвячений пам’яті президента Асоціації спортивних журналістів області Ореста Олексишина.

 

У змаганнях, які проводилися під егідою обласної організації Національної спілки журналістів України за сприяння управління спорту департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації і відділення Національного олімпійського комітету в області, взяли участь п’ять команд: «Сила слова», «Пресинг», «Телезірки», «Бартка-медіа», «Власкор», до складу яких входили працівники ЗМі з Верховини, Надвірни, Яремчі, Долини, Калуша, Городенки та Івано-Франківська. Учасники змагань випробували свої сили в міні-футболі, настільному тенісі, шашках, дартсі, перетягуванні каната.
Серед тенісистів лідером визнано журналістку з «Галицького кореспондента» Марію Гаврилюк (команда «Сила слова») і фотомитця  Мирослава Кушніренка (команда «Пресинг»). У змаганнях з шашок перше місце в жіночій групі посіла Юлія Юзьків (ОТБ «Галичина», команда «Телезірки»), у чоловіків найкращим гравцем був Василь Карп’юк (ОДТРК «Карпати», команда «Сила слова»).
Як відомо, журналісти — це люди, що можуть «потрапити в ціль» лише кількома словами. Організатори турніру надали учасникам можливість потрапити в ціль у прямому значенні, за допомогою метання дротиків. Найточнішим у змаганні з дартсу був Ігор Маслов, представник Нацради України з питань телебачення та радіомовлення в області (команда «Власкор»).
Одним із найцікавіших, проте й найважчих, було змагання з міні-футболу. Звичайно, гравці всіх чотирьох команд, які взяли участь у цьому виді спорту, не є професійними футболістами, проте завзяття їм не бракувало. Щире хвилювання, захоплення, розчарування, радість, страх (адже були як красиві голи, так і болючі падіння) — такі емоції виникали на обличчях колег і вболівальників. Переможцями футбольної частини турніру визнано команду «Сила слова», яку очолював редактор відділу ОДТРК «Карпати» Юрій Надольський.
На завершення турніру представники прикарпатських ЗМІ перетягували канат. Чіткі і злагоджені дії команди «Пресинг» на чолі з її капітаном старшим редактором газети «Нова Зоря» Михайлом Захарчуком забезпечили їй перемогу в цьому змаганні. Цікаво те, що вони (як і команда «Сила слова») обійшли команду ОТБ «Галичина» «Телезірки», в складі якої був «козир» — стронгмен Назар Павлів, ведучий спортивних програм.
Команди з ігрових видів спорту, які посіли I, II, III місця, нагороджені медалями та грамотами. Журналістів, що посіли I, II, III місця в особистій першості в індивідуальних видах спорту, також нагороджено медалями та грамотами.
Загальнокомандні результати такі: перше місце здобула «Сила слова», друге — «Пресинг», третє — «Телезірки». «Бартка-медіа» та «Власкор» посіли, відповідно, наступні місця. Команда-переможець «Сила слова» отримала перехідний кубок, який виготовила родина Олексишиних. Кубок переможцям вручив син світлої пам’яті Ореста Олексишина Олег. Організатори турніру нагородили команди, які посіли I, II і III місця, кубками, грамотами і медалями. Всі переможці та призери отримали також подарунки.
За сприяння в підготовці та проведенні спортивних змагань пам’яті Ореста Олексишина подяками обласної організації НСЖУ відзначено ректора івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахія Крижанівського, народного депутата України Юрія Дерев’янка, Олега Олексишина, а також заступника начальника управління спорту облдержадміністрації члена оргкомітету Михайла Марцинюка.

Інші анонси подій

Фестиваль імені Квітки Цісик відбудеться 8 вересня

20:53 04 вересня 2018 року|Оргкомітет фестивалю.

У Крилосі звучатиме «Вірую»

15:01 23 серпня 2018 року

Молитва за Україну

15:01 23 серпня 2018 року

Уроки християнської етики

14:04 24 квітня 2018 року

Вшанування «Бурлаки»

14:09 20 квітня 2018 року

Танці у вишиванках

14:08 20 квітня 2018 року