Анонси подій
09 листопада 2017 року.

Читаймо своє і рідною мовою

Більше десятка нових книжок українською мовою представлять на виставці друкованої продукції «Сторінками української книги», приуроченій до Дня слов’янської писемності (9 листопада), яку за сприяння облдержадміністрації проведуть в Івано-Франківську у фортечній галереї «Бастіон» сьогодні й завтра. 

Причому це будуть твори не лише цілої низки прикарпатських авторів, а й відомих письменників України. Серед них зокрема — книжки «Кинути каменем: есеї про Ірину Вільде» та «Бажав я для скованих волі...» (Біографія Івана Франка) лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, директора Львівського національного літературно-меморіального музею І. Франка, професора Романа Горака, «Зряче перо. Роман з аркушем» лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка, премії «Українська книжка року» Мирослава Дочинця.

Під час експозиції відбудуться також презентація виставки каліграфії «Наша кирилиця», підготовленої інститутом мистецтв Прикарпатського національного університету ім.  В. Стефаника, підбиття підсумків літературного конкурсу «З точки зору осені» з нагородженням його переможців. А театралізована літературна вікторина для дітей «У казки на гостинах» проходитиме в рамках презентації журналу «Дзвіночок» та книжок його головного редактора — лауреата Міжнародної та Національної премій ім. Д. Нитченка та О. Пчілки Лесі Пилип’юк-Диркавець «Казочки-перлинки» й «Котик зорі рахував».

Інші анонси подій

У Верховині покажуть найновіші українські стрічки

15:15 14 грудня 2017 року|Надія ГОНСЬКА

Якими були великі українці без масок

14:07 09 листопада 2017 року

З точки зору осені...

10:12 11 жовтня 2017 року

Вшануймо пам’ять курінного «Чорного»

11:42 17 серпня 2017 року|ГО «Івано-Франківська ОО «Чорний Ліс».

У Хриплині вшанують героїчного «Знайду»

11:48 10 серпня 2017 року|ГО «Івано-Франківська обласна організація «Чорний ліс».