11 жовтня 2017 року.

Використати недобудоване приміщення «Прикарпаття» для створення здравниці для бійців АТО

Президенту України Петрові Порошенку Прем’єр-міністру України Володимирові Гройсману Міністерству оборони України Міністерству соціальної політики України Міністерству охорони здоров’я України Міністерству з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

Прийнято на 17-й сесії івано-Франківської обласної ради сьомого демократичного скликання 15 вересня 2017 року.

Ми, депутати іІано-Франківської обласної ради, висловлюємо глибоке занепокоєння неналежним рівнем заходів з реабілітації демобілізованих бійців, учасників антитерористичної операції на сході України.

За час проведення антитерористичної операції на Донбасі її учасниками стали сотні тисяч бійців. Ветерани АТО потребують доброякісного відновлення здоров’я після пережитих подій на фронті, після контузій та поранень. Потрібно організовувати реабілітаційні центри для бійців та ветеранів АТО, їхніх родин, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб тощо.

Такі заклади можна створити на території нашого Прикарпаття. Зокрема в курортному місті Яремчі є об’єкт незавершеного  будівництва оздоровчого комплексу «Прикарпаття» (м. Яремче, вул. Грушевського, 7). 

Однак, за наявною у нас інформацією, правління Національного банку України прийняло рішення про вибуття зазначеного об’єкта шляхом включення його до переліку об’єктів незавершеного будівництва державної власності (група «Д»), що підлягає приватизації, та подав відповідні пропозиції до Фонду державного майна України, а Фонд державного майна України наказом від 31.05.2017 №899 прийняв рішення про приватизацію шляхом продажу на аукціоні об’єкта незавершеного будівництва — оздоровчого комплексу «Прикарпаття» разом із земельною ділянкою.

На нашу думку, було б доцільно цей об’єкт використати для створення оздоровчого комплексу для бійців та ветеранів АТО, їхніх родин, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб тощо.

Просимо розглянути можливість передачі зазначеного об’єкта у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області або Міністерству оборони України як приміщення для реабілітації бійців та ветеранів АТО.

Інші заяви, зверненя