08 серпня 2017 року.

Про утворення тимчасової контрольної комісії обласної ради

з питань перевірки умов приватизації Бурштинської ТЕС ПАТ «Західенерго» та виконання інвестиційних зобов’язань ТОВ «ДТЕК» від 30.06.2017. №529-16/2017

Розглянувши висновки та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади, враховуючи напружену ситуацію в трудовому колективі Бурштинської ТЕС, керуючись статтями 43, 46, 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 18 Регламенту обласної ради, обласна рада вирішила:

1. Доручити виконувати функції тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань перевірки умов приватизації Бурштинської ТЕС ПАТ «Західенерго» та виконання інвестиційних зобов’язань ТОВ «ДТЕК» постійній комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади.

2. Голові тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань перевірки умов приватизації Бурштинської ТЕС ПАТ «Західенерго» та виконання інвестиційних зобо­в’язань ТОВ «ДТЕК» доповісти про результати перевірки на черговому пленарному засіданні сесії обласної ради.

3. Визначити, що основною метою діяльності комісії є перевірка умов приватизації Бурштинської ТЕС ПАТ «Західенерго», виконання інвестиційних зобов’язань ТОВ «ДТЕК», умов щодо захисту прав, свобод і законних інтересів трудового колективу Бурштинської ТЕС та напрацювання пропозицій щодо вирішення існуючих проблем, підготовка звіту роботи комісії і затвердження його на пленарному засіданні сесії обласної ради.

4. Рішення опублікувати в газеті «Галичина», оприлюднити на інтернет-сторінці обласної ради та в інших засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови обласної ради С. Басараба і постійну комісію обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади (Т. Виноградник).

Інші заяви, зверненя