Варто знати:Світ
25 травня 2017 року.

«Усе одно одружуся з вами»

Недавно обраний президент Франції з радістю бавить шістьох онуків своєї дружини, старшої від нього майже на чверть віку

Василь ГАЛИЧАНИН

Вони — завше поруч, за будь-якого сприятливого приводу. Разом як на світлинах у глянцевих часописах, так і в житті — на державних заходах, світських раутах, модних тусовках, заміському відпочинку... Можна сказати, що спільною перемогою на цьогорічних президентських виборах у Франції відзначили вони й перше десятиліття свого шлюбу, який взяли 2007-го. Це 39-річний Емануель Макрон (21 грудня 1977 р. н.), котрий уже офіційно став 25-м президентом своєї держави, та його 64-річна дружина Бриджіт (13 квітня 1953 р. н.). Що ту перемогу недавній міністр економіки та головний секс-символ французького політикуму справді цілковито розділив зі своєю «половиною» засвідчує те, що як доти, так і під час виборчої кампанії він постійно з’являвся на людях разом із коханою — прибував на зустрічі з електоратом чи позував перед телекамерами переважно в її супроводі.

«Якщо мене виберуть — ні, пробачте, коли нас виберуть — вона буде поруч. Я багато чим їй зобов’язаний, вона допомогла мені стати тим, ким я є», — так відізвався про Бриджіт Е. Макрон в одному зі своїх інтерв’ю під час виборчих перегонів. Він навіть оголосив-пообіцяв, що в разі свого обрання на той пост визначить для своєї жони як офіційну урядову роль, так і офіційний статус першої леді, якого наразі не передбачає конституція країни. А після своєї перемоги в першому раунді насамперед публічно подякував дружині за підтримку. «Бриджіт! Бриджіт! Бриджіт!» — скандували прихильники президента, коли нові перші особи Франції разом вийшли на подіум.

«Власне, Емануель і не зміг би вирушити в ту пригодницьку подорож без неї», — стверджує радник Макрона на виборах і свідок на весіллі пари Марк Ферраччі. — Її присутність важлива для нього». Бриджіт і справді глибоко втягнута в кар’єру свого чоловіка: допомагає йому писати промови, приймати рішення. Звісно, їй приписують і роль його натхненника на недавніх виборах.

Як на свої роки перша леді Франції виглядає доволі імпозантно. Схожа на модель, відверта, струнка й засмагла блондинка й тепер часто відвідує модні покази, а її фотознімки прикрашають стильні французькі журнали. В мистецтві одягатися «вона дозволяє собі все», — захоплено пише газета «L’Express», — і ніколи не казала: «Я не можу носити короткі спіднички, мешти на високих підборах, сукні без рукавів, шкіряні штани». Витончену й ефектну Бриджіт місцеві видання моди називають іконою стилю.

Проте, крім численних шанувальників, у Б. Макрон удосталь і недоброзичливців. Соціальні мережі рясніють заголовками типу «Дружина, котра годиться у матері». Але її прихильники в своїх коментарях до тих публікацій відмітають будь-які закиди. «Коли в чоловіка — молода дружина, як у президента США Дональда Трампа (до речі, між ним та його Меланією теж 24 роки різниці у віці), то це вважають його перевагою, а якщо навпаки, то сприймають як привід для критики, образ і сарказму», — резонно заявляють вони, наголошуючи на своєрідному снобізмі сучасного суспільства...

історія любові Емануеля до Бриджіт розпочалася, коли йому було лише 15, а їй — 39. Він тоді навчався в ліцеї, а вона була його вчителькою. Незвичайний роман розгорівся, коли вони разом готували шкільні спектаклі й виступали на сцені. «Між нами зав’язалася неймовірна близькість. Я була цілковито зачарована його розумом. Він не був подібний до інших ліцеїстів. Ніхто ніколи не дізнається, якої миті історія наших стосунків стала коханням. Це належить лише нам. Це наша таїна», — згадує Бриджіт.

Коли Емануель розповів батькам про свої почуття до викладачки, ті аж ніяк не зраділи, попросили почекати з цим, поки йому не сповниться 18, і відрядили його завершувати навчання до Парижа. Та перед від’їздом Е. Макрон так сказав своїй коханій учительці: «Що б ви не робили, як би не уникали мене, ми все одно будемо разом — я одружуся з вами». Жінка спершу й не сприйняла серйозно слова юного Емануеля. Ще б пак! Вона перебувала у шлюбі й виховувала трьох дітей. Але все-таки 2006-го Бриджіт несподівано для всіх покинула свого тодішнього чоловіка, розлучилася з ним і наступного року вийшла заміж за Е. Макрона, який тоді лише розпочинав свій шлях у велику політику. 

Подружжя, як пишуть його медіа-біографи, не встигло народити дітей, тож нинішній президент Франції з радістю бавить шістьох онуків своєї дружини. Кажуть, що Емануель так любить їх, що вважає своїми. А ще він вдячний дітям Бриджіт, наймолодша з яких є його ровесницею й колишньою однокласницею, за те, що змогли належно прийняти його кохання до їхньої матері.

Наразі Макрони проживають на дачі Емануеля в муніципалітеті Тук за 175 км від Парижа. Хоча цю love story через разючу відмінність у віці закоханих нерідко називають навіть нетрадиційною, їхні взаємини імпонують більшості французів. Загалом прихильно ставиться до них і істеблішмент Євросоюзу. Принаймні жінки обожнюють Емануеля й намагаються наслідувати мадам Макрон в її манері одягатися.

 


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

«Галицька родина Грушевських»

14:02 25 січня 2018 року|Зеновія ГОДОВАНЕЦЬ

Під захистом Жовтого Земляного Собаки

10:38 04 січня 2018 року|Ольга МОНЧУК

Економія на... справедливості

14:52 19 грудня 2017 року|Підготував Микола ПЕТРИЧУК

Розкопки на Ленкавського:

14:46 23 листопада 2017 року

Їх постріляли 1942-го

14:41 23 листопада 2017 року|Ігор КОВАЛЬ. Докторант Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Звідки ота сила

15:09 14 листопада 2017 року|Сергій АДАМОВИЧ. Доктор історичних наук, професор ПНУ ім. В. Стефаника.

Зламана бойківська гілка

15:53 31 жовтня 2017 року|Дарія ПЕТРЕЧКО. Голова Івано-Франківського обласного громадського товариства «Бойківщина».

Новий політсезон

10:12 28 вересня 2017 року|Оксана ПРОЦЮК

Неопублікований вірш Тараса Мельничука

14:10 21 вересня 2017 року|Василь Курищук. смт Яблунів.