Українство:Подія
04 січня 2018 року.

Україні бракує українського проводу

Ксеня ЛІЩИНСЬКА

Першого дня нового року українці традиційно пом’янули провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандеру. В Києві, в обласних і районних центрах, містах, містечках і селах України відбулися урочистості з нагоди відзначення 109-ї річниці від дня його народження.

На Івано-Франківщині провідника ОУН вшанували в його рідному селі Старому Угринові Калуського району, в Івано-Франківську, в районних центрах, містах і селах. Ветерани УПА, захисники територіальної цілісності України на Донбасі, представники духовенства і влади, політики й громадські діячі та сотні патріотичних краян прибули віддати шану Степанові Бандері на його малу батьківщину, де відбулися поминальна панахида та віче. 

Виступаючи перед громадою в Старому Угринові, голова обласної ради Олександр Сич наголосив, що сьогодні на всіх щаблях державної влади бракує потужного, україноцентричного, мудрого українського проводу. 

«Хочеться, аби не лише на словах ми бажали одне одному бути, як Степан Бандера, а задумались над тим, як бути схожим на нього, — зазначив чільник депутатського корпусу області. — По-перше, Бандера був принциповим державником. Він ніколи не допустив би нічого, що могло б нашкодити Українській державі, якби вона була за його життя. Бандера докладав би максимум зусиль, аби ця держава була сильною, потужною, щоб її шанували у світі. По-друге, Степан Бандера був принциповим націоналістом, часто йшов на компроміси, але ніколи не допускав компромісу, який би шкодив українській нації. Якщо хочемо бути як Бандера, будьмо принциповими державниками і робімо все від нас залежне для посилення могутності Української держави. Будьмо принциповими націоналістами і робімо все для того, щоб наша нація ставала якомога згуртованішою і сильнішою. По-третє, Бандера був талановитим організатором. Взоруючи на нього, будьмо такими ж менеджерами у розбудові нашого суспільного, громадського і, найголовніше, державного життя!».

А заступник голови облдержадміністрації ігор Пасічняк, висловлюючи пошану Степанові Бандері під час віча, наголосив на величі постаті провідника та зазначив, що його внесок у розвиток та формування українського духу відчутний і понині.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Мені не буде соромно…

20:37 09 серпня 2018 року|Богдан ГОЛОД. Журналіст, лауреат міської літературної премії ім. І. Франка.

Бойові дороги нескореного

16:03 10 липня 2018 року|Іван КМЕТЮК

«Лис» — останній бандерівець Станіслава

13:01 28 червня 2018 року|Зіновій БОЙЧУК

Галицький реформатор

15:14 31 травня 2018 року|Віктор ІДЗЬО. Доктор історичних наук.

«Лис» — останній бандерівець Станіслава

12:42 25 травня 2018 року| Зіновій БОЙЧУК

За упокій душ родини «Бурлаки»...

09:26 10 травня 2018 року|Іван ЖИРИК

Їм світила велика ідея

14:47 26 квітня 2018 року|Василь ВЕРИГА

Галицький реформатор

14:29 12 квітня 2018 року|Віктор ІДЗЬО