:Спорт
02 серпня 2018 року.

«Золото» українського «Інваспорту»

Троє прикарпатських легкоатлетів вибороли сім золотих медалей на чемпіонаті Європи

Юрій КОГУТ.

Перше місце здобула збірна команда України на недавньому чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового та фізичного розвитку, який відбувся в Парижі (Франція) і в якому взяли участь представники 16 країн.

12 українців вибороли на цих змаганнях сукупно 15 нагород різного ратунку. А троє наших краян, які виступали у складі української збірної від Івано-Франківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», здобули на чемпіонаті сім золотих медалей.

Зокрема майстер спорту міжнародної категорії з легкої атлетики Юлія ШУЛЯР (тренер – заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Євген Єрузель) посіла перші місця з бігу на 200, 400 м та в естафеті 4х400 м.

Переміг усіх суперників з бігу на дистанції 110 м і 400 м з бар’єрами і майстер спорту міжнародної категорії з легкої атлетики Василь БІЛЕНКО (тренер Володимир Антонець).

А також був першим з бігу на 1 500 і 5 000 метрів майстер спорту міжнародної категорії з легкої атлетики Павло ВОЛУЙКЕВИЧ (тренер  Євген Єрузель).