:Спорт
10 липня 2018 року.

«Сила духу» — від Фонду соцстраху

Ольга ВЛАСЮК

Ще 2013 року виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України започаткувала Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу» з тим, аби залучати людей, які свого часу потерпіли на виробництві, до активного громадського життя, надання їм допомоги в психологічній, соціальній реабілітації. Цей спортивний захід продовжив і утворений 2017-го Фонд соціального страхування України. Спартакіада виявилась справді успішним проектом, бо щороку чимраз більше людей з усіх куточків області, які з виробничих причин втратили здоров’я, виявляють бажання приїхати на це свято спорту.

Отож цього року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області спільно з Івано-Франківською обласною організацією ФСТ «Спартак» у рамках проведення VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» провели на базі спортивних споруд Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України відбіркові регіональні змагання. Спартакіаду урочисто відкрив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Івано-Франківській області Ігор Якимів. У церемонії відкриття заходу взяли участь перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, директор департаменту соціальної політики ОДА Володимир Корженьовський, перший заступник голови ради профспілок області Володимир Уєвич, виконавчий директор обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець.

У змаганнях взяли участь  97 учасників, які сформували дев’ять команд з усіх відділень управління виконавчої дирекції Фонду. Вони  подали заявки на участь в спартакіаді у шести видах спорту: бомбаскеті, армспорті, шахах, дартсі, гирьовому спорті та настільному тенісі. Деякі з них брали участь у змаганнях уже вчетверте, деякі були новачками, але всі з захопленням і неприхованою радістю відгукуються про цей захід. До речі, у спартакіаді також беруть участь внутрішньо переміщені особи, які змушені були змінити своє місце проживання.

Змагання визначили найсильніших. Переможцями стали, тобто посіли перші місця, такі учасники: у гирьовому спорті в категорії до 85 кг — Іван Масик (Коломия), а в категорії понад 

85 кг — Володимир Мошків (Івано-Франківськ); у дартсі серед чоловіків — Микола Пасєка (Калуш), а серед жінок — Оксана Шемрай (Тисмениця); у настільному тенісі серед чоловіків — Микола Кобута (Калуш), а серед жінок — Олена Хомик (Тисмениця); в армспорті в категорії до 85 кг — Володимир Галуга (Галич), у категорії понад 85 кг — Назар Сенюк (Івано-Франківськ); у шахах серед чоловіків — Олекса Савчук (Снятин); у бомбаскеті серед чоловіків — Володимир Бабенко (Верховина), а серед жінок — Тетяна Недзведська (Надвірна).

У загальнокомандному заліку перемогла команда Івано-Франківського відділення Фонду, на другому та третьому місцях — команди Калуського та Долинського відділень. Переможців нагороджено медалями, кубками та грамотами. Вони представлятимуть Івано-Франківщину на фінальних змаганнях VI Всеукраїнської спартакіади, які відбудуться в Ужгороді протягом 11—15 вересня. 

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду Ігор Якимів висловив сердечну вдячність учасникам спортивних баталій — людям з великою вірою у власні сили, а також начальникам відділень та працівникам управління, які підтримали спортсменів-аматорів та робили все для того, аби і вони, і вболівальники отримали позитивні емоції від спортивного свята. Особлива подяка за співпрацю в організації нашого спортивного свята та художньої програми — Івано-Франківській обласній організації ФСТ «Спартак» і колективу Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Коледж з олімпійським характером

14:38 11 жовтня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

16:43 09 жовтня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

15:34 01 жовтня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Хостел «Бабілон»,

14:06 27 вересня 2018 року|Микола ПЕТРИЧУК

Головне завдання — зберегти клуб

14:03 27 вересня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

З’явилися шанси стати переможцями

13:29 12 вересня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

15:16 11 вересня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

ЛІГА НАЦІЙ: ЩО НАМ СВІТИТЬ?

14:22 06 вересня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Модерне міні-поле за 1,5 мільйона

10:13 06 вересня 2018 року