:Спорт
26 вересня 2017 року.

Перемога під звуки петард

Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

В Івано-Франківську на стадіоні «Рух» проходив матч третього попереднього раунду Кубка України з футболу між друголіговим «Прикарпаттям» і прем’єрлігівськими львівськими «Карпатами». З рахунком 2:1 перемогу заслужено вибороли господарі поля.

У першому таймі на 41-й хв. гравець «Прикарпаття» Володимир Боришкевич відкрив рахунок. Фанати «Карпат», яких було дуже багато на стадіоні, запалили піротехнічні засоби, поле вкрив густий дим. Другий гол іванофранківець Володимир Дербах забив на 61-й хвилині. Після цього львівські фанати з піротехнікою прорвалися на поле. Гості закидали поліціянтів і вболівальників «Прикарпаття» петардами та шашками. Подальшому заворушенню запобігли правоохоронці, котрі оточили сектор львів’ян. Арбітр зупинив гру. Футболісти «Прикарпаття» пішли у підтрибунне приміщення, а «карпатівці» залишилися на полі. На 98-й хв. суддя поновив гру. Продовження було напруженим, і після порушення правил з боку наших футболістів львів’яни на останній хвилині поєдинку забили свій єдиний гол (Мемешев).

По завершенні матчу головний тренер «Прикарпаття» Володимир Ковалюк зокрема сказав: «Перемогли завдяки прикарпатському духу. Хлопці билися один за одного. Я розумів, що «Карпати» буде дуже важко перевершити в технічному плані. Тому самовіддача на кожному клаптику поля принесла нам успіх. Не варто відкидати і фарт. У певних епізодах нам пощастило. Однак, як відомо, щастить сильнішим. Ми хотіли подарувати свято нашим людям і нашому краю».

А ось як завершилися інші матчі попереднього етапу розіграшу Кубка України: «Геліос» (Харків) — «Десна» (Чернігів) — 1:2, «Колос» (Ковалівка) — «Маріуполь» - 1:2, «Агробізнес» (Волочиськ) — «Верес» (Рівне) — 1:2 (у додатковий час), «Таврія» (Сімферополь) — «Зірка» (Кропивницький) — 3:2 (у додатковий час), «Перлина» (Одеса) — «Сталь» (Кам’янське) — 1:1 (1:4 по пенальті), «Авангард» (Краматорськ) — «Ворскла» (Полтава) — 0:2, «інгулець» (Петрове) — «Арсенал» (Київ) — 0:0 (5:6 по пенальті), «Львів» — «Демня» (Демня) — 2:1, «Дніпро-1» (Дніпро) — «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) — 1:0.