:Спорт
26 червня 2018 року.

НОВИНИ СПОРТУ

Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Легкоатлетичні проекти в Івано-Франківську

Федерація легкої атлетики України працює в напрямі розбудови легкоатлетичної інфраструктури в Україні. Низку проектів планують запустити в Івано-Франківську. В «Галичині» в матеріалі «Королева без корони» зокрема йшлося про легкоатлетичний стадіон технічного університету нафти і газу. Прикарпаття відвідав президент всеукраїнської легкої атлетики Ігор Гоцул, щоб продовжити роботу задля реалізації проектів, а також певною мірою проконтролювати попередні домовленості, і наголосив:

— Приємна новина — рішення щодо реконструкції стадіону Івано-Франківського національного технічного університету вже прийнято. Кошти на це виділено, проведено тендер на реконструкцію і найближчим часом має бути підписано угоду з компанією, яка виконуватиме роботу. Вже цього року стадіон, принаймні його основне ядро, має бути здано в експлуатацію. Стадіон отримає третю категорію, матиме вісім доріжок по колу і необхідні легкоатлетичні сектори, буде застелено покриття від фірми «Conica». Таким чином в Україні з’явиться ще один стадіон, на якому можна буде проводити національні змагання та збори національної збірної. Він розташований в гарному місці, сам університет має хорошу інфраструктуру, поряд — два ігрові зали, басейн, сауна, харчовий блок, є медичний супровід. Територія дозволяє обладнати додаткові місця для проведення тренувального процесу. Наступного року має бути введено в дію розминальний стадіон і допоміжні поля. Все це дасть змогу значно розширити географію легкої атлетики.

Також ігор Гоцул відзначив, що в Івано-Франківську були плани побудувати легкоатлетичний манеж, але їх поки що відкладають, оскільки рішення про початок робіт щодо цього проекту не пройшло на сесії через скандал, пов’язаний із власниками землі й різними інтересами. Наразі цей проект з порядку дня не знімають, а на певний час відкладають для пошуку оптимального розв’язання проблеми.

 

Сформовано таблицю коефіцієнтів

Фінал Ліги чемпіонів остаточно сформував таблицю коефіцієнтів УЄФА за підсумками п’ятирічного циклу. Тепер топ-четвірка асоціацій далеко відірвалася від решти країн і восени 2019-го в основну сітку Ліги чемпіонів зможе й надалі делегувати по чотири клуби.

Україна в п’ятирічному циклі в таблиці коефіцієнтів посідає восьме місце (до речі, четвертий рік поспіль). А воно надає право делегувати в єврокубки 2019/2020 п’ять клубів: два — у Лігу чемпіонів — чемпіона країни в груповому раунді та срібного призера — у третьому кваліфікаційному раунді; три — у Лігу Європи — бронзового призера у груповому раунді, одного представника у третьому кваліфікаційному раунді (четверте місце) і одного — у другому відбірковому раунді (п’яте місце).

А ось як виглядає підсумковий рейтинг країн УЄФА-2018: Іспанія, Англія, Італія, Німеччина, Франція, Росія, Португалія, Україна, Бельгія, Туреччина.

 

Як не у двері, то у вікно?

Власник «Челсі» російський олігарх Роман Абрамович відповів відмовою на пропозицію британського мільярдера Джима Реткліфа продати йому «Челсі» за 2 млрд. євро. Статки Реткліфа оцінюють у 24 млрд. євро. Нагадаємо: коли британці через порушення законодавства цієї країни відмовили Абрамовичу у продовженні візи, він у відповідь у Лондоні заморозив реконструкцію стадіону «Стемфорд Брідж». А потім отримав громадянство ізраїлю, яке йому дозволяє перебування на території Великої Британії.

 

Президент ініціює 

«Фінальну вісімку»

Президент ФіФА Джанні інфантіно часто виступає з різними ініціативами. і ось на раді цієї організації запропонував заснувати новий турнір для збірних, а саме — проводити змагання для восьми збірних, які із 2021 року відбуватимуться раз на два роки (у жовтні або в листопаді). Турнір отримає назву «Final 8» — «Фінальна вісімка». Поки що не уточнюється, які збірні в ньому братимуть участь. За попередньою інформацією, група інвесторів готова вкласти 25 млрд. доларів у «Final 8», а також у новий формат чемпіонату світу серед клубів, де братимуть участь 24 команди. Ця ідея також належить інфантіно і чемпіонат проводитимуть у новому форматі з 2021-го. А Кубок конфедерації повинен припинити своє існування. Нагадаємо, що УЄФА та КОНКАКАФ уже заснували нові турніри для своїх збірних — Ліги націй.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Незрозуміла риторика абсолютного чемпіона

18:15 16 серпня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

За довіру — чемпіонство

18:08 16 серпня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

19:04 14 серпня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

21:04 07 серпня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

«Золото» українського «Інваспорту»

09:29 02 серпня 2018 року|Юрій КОГУТ.

НОВИНИ СПОРТУ

15:57 31 липня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

15:31 24 липня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Стартує новий футбольний сезон

15:50 19 липня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

16:12 17 липня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

«Срібло» Хорватії на славу України

15:45 17 липня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ
1xstavka ru https://1xstavkaclub.top/sajt. | Леон промокод https://leonclub.top/bonusy.