:Спорт
06 березня 2018 року.

НОВИНИ СПОРТУ

Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Анастасія Романюк судить міжнародний турнір

На Кіпрі проходить міжнародний турнір серед жіночих збірних команд, на якому працює арбітр ФІФА Анастасія Романюк. Іванофранківка розпочала суддівську кар’єру у 2005-му, а вже через рік отримала право обслуговувати матчі — від дитячо-юнацької ліги до аматорських змагань. 2012-го Анастасія дебютувала у змаганнях під егідою ПФЛ. А наприкінці 2015 року отримала звання арбітра ФіФА. З того часу обслуговує матчі жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, а з 2017-го — поєдинки першої української ліги.

 

Кубок пам’яті побратима

У Коломиї учасники АТО провели футбольний турнір — «Кубок пам’яті Романа Фурика». Як сказали його бойові побратими, за головну мету вони ставили вшанувати цим заходом пам’ять про полеглих товаришів, які віддали своє життя за Україну.

У змаганнях брало участь шість команд. Перемогли працівники Коломийської міської ради, другими стали поліцейські, а третьою — команда «Чорна сотня».

 

У городенківців —  «Кубок Буковини»

У Хотині проходив міжнародний гандбольний турнір «Кубок Буковини» серед дівчат 2004/2005 року народження. У ньому взяли участь місцева ДЮСШ та «Олімпія» із Кишинева, ДЮСШ з Бельців, фіналіст цьогорічного чемпіонату України — команда «Стрімкий м’яч» з Києва, а також гандболістки з Городенківської ДЮСШ.

Незважаючи на те, що наших землячок вважали аутсайдерами змагань, вони заслужено отримали головний приз — «Кубок Буковини». Господарі суперництва і спортивні фахівці відзначали зрілі командні дії Марини Братковської, Діани Шаргородської, Адріани Скіцько, Ольги Маценко та Каріни Здрілої. Якраз останню було визнано найкращим гравцем турніру.

 

П’ять медалей у жінок

Палац культури «Текстиль» в  м. Рівному приймав чемпіонат України з боксу серед жінок. із 250 учасниць досить вдало виступили вихованки заслужених тренерів України Сергія Даниліва та Василя Кондрата. Виступаючи за «ШВСМ», спортсменки у своїх вагових категоріях завоювали п’ять медалей різного ратунку: першими стали ірина Винник (+81 кг) і Ярослава Маринчук (51), другими — Марія Пасічна (64) та Марія Кривоніс (81), а третьою — Мар’яна Максимів (57).

 

Зінченко не склав сесії 

в університеті

Буває так, що спортсмени відзначаються не лише в спорті, а й у навчанні, щоправда, по-різному. Футболіст збірної України та англійського клубу «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко ризикує бути відрахованим із Сумського педуніверситету, де навчається за спеціальністю «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини». Річ у тім, що наш зірковий спортсмен не склав іспитів аж із дев’яти предметів. Цікаво, що футболіст вчиться на очній формі навчання, одночасно виступаючи за англійську команду. 

Нерідко студенти-спортсмени через часті поїздки на змагання переходять на індивідуальний графік навчання. Такого графіка в Олександра Зінченка немає, тож за підсумками зимової сесії у нього з’явилися «хвости» з дев’яти предметів, серед яких — масаж, гігієна, фізіологія. Але, мабуть, Олександр не дуже переймається такими проблемами, бо в Англії він заробляє 30 тис. євро на тиждень, або 120 тисяч на місяць.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Де тренувати олімпійців?

13:41 15 березня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

15:41 13 березня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

...І проти шкідливих звичок

13:32 06 березня 2018 року|Вл. інф.

Здобутки — переконливі

08:11 06 березня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Зробити «Прикарпаття» першоліговим

15:50 20 лютого 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Доблесть українського силача

12:06 15 лютого 2018 року

ШКОЛЯРІ ДОЛИНЩИНИ — ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ

13:24 13 лютого 2018 року|Мар’яна Опірська

НОВИНИ СПОРТУ

13:05 13 лютого 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Сміливість усе змінити

13:05 13 лютого 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ