:Спорт
19 грудня 2017 року.

НОВИНИ СПОРТУ

Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Гирі підкорювалися найсильнішим

Обласна федерація гирьового спорту (президент Ярослав Соколенко), Івано-Франківський міський центр фізичного виховання населення (директор Сергій Новак) і спортивний клуб «Наука» (директор Степан Хопта) в центрі атлетизму ПНУ ім. В. Стефаника провели комплексні обласні змагання з гирьового спорту і хортингу. Розповідає Ярослав Соколенко:

— Дорослі, юніори і ветерани спорту мірялися силами в п’яти вагових категоріях з класичного двоборства (поштовх двох гир — 24 кг плюс сума ривків лівою і правою руками). Дівчата вели боротьбу в трьох вагових категоріях (сума ривків лівою і правою руками), піднімаючи 16-кілограмові гирі.

Переможцями в різних вагових категоріях стали Ольга Лущ, Ярослав Дикий, Назар Білінкевич, Микола Айб, іван Завадяк, Володимир Кулина, іван Камінь (всі — з ПНУ ім. В. Стефаника), ірина Савчин, Юлія Глушко, Марія Олексин, Олександр Шваб, Сергій Шваб (іФНМУ) і Ярослав Фальбійчук (Косів). У командному заліку перше місце серед дівчат завоювали представники іФНМУ, друге — ПНУ ім. В. Стефаника, третє — спортсменки з Івано-Франківська. Серед чоловіків призові місця розподілилися в такому порядку: команди ПНУ, іФНМУ, Косівського району. А серед ветеранів призерами стали Микола Рабинюк, Олексій Негрич, Ярослав Фальбійчук (всі — з Косова) та іванофранківець Віталій Слободян. Приз, заснований багаторазовим чемпіоном світу Андрієм Махновським, знову виборов Володимир Кулина (поштовх двох гир — 150 разів, сума ривків — 190).

У гирьовому хортингу такі правила: на чотирьох помостах розміщують чотири гирі (32, 28, 24, 20), і той, хто швидше їх проштовхає по 11 разів на кожному помості, — переможець. Ним став Олександр Шваб, другим був Ярослав Фальбійчук, третім — Володимир Колина.

Восьмеро учасників змагань виконали нормативи кандидата у майстри спорту України.

Олімпійці Росії з’їхали 

з першого місця на третє

Останні кілька років представники різних видів спорту з Росії багаторазово ставали фігурантами допінгових скандалів. Через це російських легкоатлетів не допустили до участі в останній літній Олімпіаді в Бразилії й параолімпійців — до Параолімпіади. А МОК вже віддавна доскіпливо вивчає участь «допінгових» спортсменів цієї країни на зимових Олімпійських іграх, які проходили ще 2014 року в Сочі. Наразі комісія олімпійського комітету під керівництвом Деніса Освальда анулювала результати 10 спортсменів. Таким чином, збірну Росії позбавили одного «золота», трьох срібних медалей і двох бронзових. Тобто залишилося 12 золотих нагород, 8 срібних та 7 бронзових, і господарі Олімпіади з першого місця опустилися на третє (натомість першою стала Норвегія). Але допінговий олімпійський скандал на цьому не завершився і прогнозовано Росія втратить ще кілька медалей. Тож не дивно, що Росії заборонили виступати на зимових Олімпійських іграх 2018 року.

 

Готуються до Ліги чемпіонів

У травні наступного року в Києві відбудуться фінальні матчі чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів. Задля цього залучать більше тисячі стюардів, котрі працюватимуть під час проведення різних масових заходів. А на «Олімпійському» проведуть капітальний ремонт. На це Кабмін виділив 103 млн. грн. Ремонтуватимуть освітлення, інформаційні табло, гідроізоляцію покрівлі і конструкцій, упорядкують територію стадіону та замінять камери відеоспостереження. Роботи триватимуть до кінця квітня.

 

Особливий статус бразильця викликає невдоволення

Ми вже повідомляли, що бразильця Неймара французький клуб «ПСЖ» купив в іспанської «Барселони» за рекордну в історії трансферів суму — 222 млн. євро. А ось тепер футболісти «ПСЖ» починають висловлювати невдоволення особливим статусом у команді Неймара. У бразильця два особисті фізіотерапевти, які не працюють з іншими футболістами команди. Гравцям дали інструкції, як діяти проти Неймара на тренуваннях, щоб не завдати йому травми. Також Неймару дозволяють не брати участь у загальнокомандних оборонних діях. Бразильцеві єдиному в команді дозволено мати сумки власної фірми, з якою у нього контракт. Натомість усі інші футболісти зобов’язані користуватися клубними сумками.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

НОВИНИ СПОРТУ

13:09 16 січня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Одразу 14 перших місць

13:08 16 січня 2018 року

Подвійна гра «Шахтаря»

09:24 11 січня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

15:35 28 грудня 2017 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Рекорди прикарпатських стронгменів

12:33 28 грудня 2017 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

«Прикарпаття» націлилось на першу лігу

14:40 19 грудня 2017 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Новини спорту

10:41 12 грудня 2017 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Товариський матч з міні-футболу

20:22 09 грудня 2017 року

НОВИНИ СПОРТУ

15:04 05 грудня 2017 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

13:16 28 листопада 2017 року