:Спорт
26 липня 2016 року.

НОВИНИ СПОРТУ

Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Наш земляк очолив федерацію волейболу
На конгресі Федерації волейболу України обрали нового президента Федерації волейболу. Ним став наш земляк, віце-президент Івано-Франківської обласної федерації волейболу, суддя міжнародної категорії з волейболу Михайло Мельник.
іванофранківець Михайло Мельник — відмінник народної освіти, заслужений працівник освіти України, член Національного олімпійського комітету України, перший віце-президент Студентської спортивної спілки України. Один з провідних волейбольних арбітрів України та Європи. Відсудив більше 500 міжнародних матчів. З них — два фінальні етапи чемпіонатів світу (2010 р. — італія і 2011-й — Аргентина); Олімпійський континентальний відбірний турнір (2008 — Туреччина); фінал чотирьох Ліги чемпіонів (2009 — Прага); два фінали Кубка Челенджер (2011 — Баку і 2016 — Бухарест).
Також був депутатом обласної ради попереднього скликання.

Україну покидають спортсмени
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) офіційно дозволив 11-ти спортсменам, які вирішили змінити громадянство, виступати під прапором нової країни на Літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, які відбудуться з 5 по 21 серпня.
У цьому списку найбільше перебіжчиків з України — аж п’ятеро! Скажімо, плавчиня Вікторія Солнцева в Бразилії виступатиме за Туреччину, п’ятиборка ірина Хохлова — за Аргентину, п’ятиборець Руслан Наконечний — за Латвію, віндсерфер Максим Оберемко та п’ятиборка Анна Буряк — за Росію. і це провідні українські спортсмени, котрі можуть завоювати олімпійські медаліѕ
Ось що сказав Володимир Кіба, заслужений тренер України, перший генсек НОК України з цього приводу: «Рішення МОК — це вже наслідок тих подій, які сталися раніше. Просто комітет затвердив усі попередні домовленості. У цьому разі не може такого бути, щоб наш НОК заборонив змінювати громадянство, а МОК дозволив. Є Олімпійська хартія і, згідно з нею, рішення МОК та НОК мають бути ідентичними. Трохи впиратися й обстоювати свій погляд можуть хіба національні федерації, але недовго, якщо не хочуть, щоб їм перекрили кисень. Це якщо говорити про статутні відносини.
А насправді цих спортсменів Україна втратила давно, і всі з цим вже змирилися. Розумієте, якщо спортсмен твердо вирішив змінити громадянство й виступати за іншу країну, то йому ніхто не може цього заборонити. Тому п’ятеро перебіжчиків — це лише краплина, повінь почнеться згодом, після цієї Олімпіади. За моїми підрахунками, близько 30-ти відсотків наших провідних спортсменів після ігор в Ріо захочуть покинути Україну і зроблять це. Бо якраз з’явиться час між олімпійськими циклами на оформлення таких переходів. і це буде важкий удар для нашого спорту».


Конвенція покарань
Україна із 14 країнами спільно з Радою Європи, УЄФА та урядом Франції в Парижі під час «Євро-2016» підписала нову міжнародну конвенцію, спрямовану на безпеку футбольних матчів, інших спортзаходів, на зміцнення міжнародного поліцейського співробітництва, співпраці з місцевими органами влади, футбольними клубами й уболівальниками, а також задля боротьби з хуліганством. Україну на цьому заході представляв міністр молоді і спорту ігор Жданов. За його словами, на сьогодні діє стара конвенція, але в Раді Європи виникла ідея її поновити. Як повідомила прес-секретар Ради Європи Естер Штейнер, ідея конвенції полягає у створенні привітної атмосфери на стадіонах і поза ними. Крім заходів безпеки, у положенні конвенції передбачають вимоги щодо поліпшення доступу до стадіонів дітей, літніх людей, людей з фізичними вадами, санітарних вимог і якості місць для відпочинку. За порушення правопорядку, вчинення насильства передбачено різні покарання. Зокрема, заборона відвідування матчів на місцевих стадіонах і на стадіонах за кордоном.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

З’явилися шанси стати переможцями

13:29 12 вересня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

15:16 11 вересня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

ЛІГА НАЦІЙ: ЩО НАМ СВІТИТЬ?

14:22 06 вересня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

Модерне міні-поле за 1,5 мільйона

10:13 06 вересня 2018 року

НОВИНИ СПОРТУ

20:27 04 вересня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

16:11 28 серпня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

НОВИНИ СПОРТУ

13:14 21 серпня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

САМОБУТНІ «УГОРНИКИ»

12:23 21 серпня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ, Петро БЕЛЕЙ.

Незрозуміла риторика абсолютного чемпіона

18:15 16 серпня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ

За довіру — чемпіонство

18:08 16 серпня 2018 року|Богдан БІЛЕЦЬКИЙ