Суспільство:Ініціативи
15 травня 2014 року.

Забудовники нададуть житло для сімей героїв Небесної Сотні

Юрій КРИВЕНЬ

Найбільші будівельні компанії Івано-Франківська виконали свою обіцянку надати безплатно квартири сім’ям загиблих героїв Небесної Сотні. Компанія «Ярковиця» (керівник Володимир Балагура) надала квартиру родині Сергія Дідича, «Вамбуд» (керівник Микола Ковальчук) — родині Романа Гурика, «Мельник» (керівник Іван Мельник) — родині Ігоря Дмитріва, «Благо» (керівник Андрій Луцький) — родині Богдана Калиняка, «Вертикаль» (керівник Олег Лепенін) — родині Ігоря Ткачука, «МЖК-24» (керівник Петро Гречанюк) — родині Михайла Костишина, «Івано-Франківськбуд» (керівник Руслан Гусак) — родині Василя Шеремета.

«Це не якась подяка чи відзнака, а це знак того, що люди, які займаються підприємництвом, розуміють, що ті, хто загинув, віддали життя і за них, і за їхній бізнес, за їхні гроші і за те, що їх тепер не будуть репресувати чужі держави і не будуть продовжувати репресувати ті, хто це робив дотепер», — прокоментував ініціативу голова обласної ради Василь Скрипничук.


Кореспондент «Галичини» звернувся за коментарем до ініціатора цієї акції — забудовника і депутата Івано-Франківської міської ради Володимира Балагури. За його словами, забудовники виконали свої обіцянки і показали себе найбільш свідомою частиною бізнесу. За словами Володимира Балагури, забудовники самоорганізувалися і без сприяння влади вирішили це питання. Причому він вважає, що цей приклад мали б наслідувати й інші представники бізнесу Прикарпаття, адже родинам загиблих героїв потрібно допомагати і надалі. Володимир Балагура також повідомив, що він запропонував депутатам міської ради створити робочу групу для обстеження умов проживання сімей жителів, які потерпіли на Майдані, та благодійний фонд для збирання коштів для надання допомоги таким сім’ям. Це питання обговорювали депутати міської ради на березневій сесії, і тоді міський голова Віктор Анушкевичус пообіцяв своїм розпорядженням створити робочу групу, яка й опрацює питання щодо створення міського благодійного фонду для допомоги потерпілим «майданівцям». Автор цих рядків намагався знайти таке розпорядження в базі нормативних актів Івано-Франківської міської ради (www.namvk.if.ua). На жаль, такого розпорядження там немає, хоча від дати проведення сесії минуло вже два місяці. Очевидно, у міського голови Віктора Анушкевичуса є більш нагальні справи, а саме: участь у проміжних виборах до Верховної Ради в окрузі №83.
Кореспондент газети зв’язався з членами родин загиблих героїв, щоб з’ясувати їхню думку стосовно процесу надання квартир. Усі опитані нами люди, а це ірина Гурик, Ольга Калиняк та Марія Ткачук, повідомили, що забудовники уклали угоди з ними і вже найближчим часом обіцяють надати квартири. Родини обрали квартири в будинках, що зводять. В різних компаніях по-різному оцінюють терміни здачі в експлуатацію житла: хтось обіцяє впоратись до кінця літа, а хтось — до кінця року. Окремі родини обрали вже готові квартири. Приміром, родина Сергія Дідича житиме в квартирі в житловому комплексі «Калинова слобода». За словами Володимира Балагури, забудовники домовилися, що родинам загиблих «майданівців» нададуть
2-кімнатні квартири площею 60 кв. метрів. Дружина Сергія Дідича Галина отримає 3-кімнатну квартиру, оскільки вона погодилась доплатити за додаткову площу. Сподіваємось, що забудовники виконають свої зобов’язання до кінця і вже через кілька місяців родини героїв Небесної Сотні зможуть заселитись у квартири.


Нагадаємо, що в березні обласна рада ухвалила рішення про надання кожній родині загиблих «майданівців» матеріальної допомоги в розмірі 100 тис. гривень.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

СМАЧНА "ГАЛИЧИНА"

12:08 15 лютого 2018 року|Підготувала Ольга МОНЧУК

Успенський собор — відбудувати

12:01 15 лютого 2018 року|Володимир ФЕДОРНЯК.

Кредитний реєстр НБУ:

11:55 15 лютого 2018 року

Хибна «наводка»

11:52 15 лютого 2018 року|Ярема СРІБНАК

Вийшов фільм про свщмч. Григорія Хомишина

11:17 15 лютого 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

Молодіжний центр у Микуличині

13:23 13 лютого 2018 року|Наш кор.