:Суспільство
09 жовтня 2018 року.

Від угоди – до реалізації проектів

Мар’яна ОПІРСЬКА

Долинський район та район Заальфельд-Рудольштадт (земля Тюрингія) офіційно стали партнерами. 2 жовтня відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю з участю голови районної державної адміністрації Юрія Мазура, голови районної ради Івана Даниліва та голови району Заальфельд-Рудольштадт Марка Вольфрама. 

 

Коли уряд Німеччини у 2017 році  запустив новий інструмент підтримки німецько-українських відносин, у нашому районі розпочали роботу над створенням проектів, котрі могли б спільно реалізувати з районом Заальфельд-Рудольштадт і які представники від Долинщини презентували під час перебування в Німеччині для фахівців соціально-економічного і гуманітарного спрямувань.  інновації Долинщини справили враження на старост  Заальфельд-Рудольштадту. 

Цього  тижня в рамках проекту «Партнерство з містами України», який впроваджує німецьке некомерційне товариство «Engagement Global», німецька делегація відвідала наш район з метою підписання партнерської угоди. Це дасть можливість підтримувати  співпрацю в економічній, освітній, медичній, соціальній галузях. Особливу увагу приділятимуть заходам з енергоефективності та впровадження альтернативних видів енергії у районах. 

– Німеччина для України – надійний союзник, – зазначив голова РДА Юрій Мазур. – Досвід та підтримка німецьких колег є надзвичайно важливими для розвитку нашого краю у різних сферах життєдіяльності.

Гості з Європи  відвідали  Долинські ЦРЛ та  дитячо-юнацьку спортивну школу з метою ознайомлення та планування майбутніх проектів впровадження енергоефетивних заходів.  

– Долинщина – гарний партнер для  вироблення та реалізації спільних ініціатив, – підсумував Марк Вольфрам. – Адже позиціонує себе як економічно розвинений район з ефективним використанням природно-ресурсного потенціалу  та привабливим інвестиційним кліматом.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Система продемонструвала недоліки і неточності

10:48 12 жовтня 2018 року|Олег БАСОК.

Коломия може розірвати угоду з «AВE»

10:47 12 жовтня 2018 року|Микола СОКОЛІВСЬКИЙ

Робота для першого заступника

10:47 12 жовтня 2018 року|Микола СОКОЛІВСЬКИЙ.

У Петранці кір спадає

10:46 12 жовтня 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН.

Якщо стипендії не вистачає…

10:45 12 жовтня 2018 року|Микола СОКОЛІВСЬКИЙ

Депутати стали в оборону станції Снятин

10:43 12 жовтня 2018 року|Микола СОКОЛІВСЬКИЙ

З-під крила «Галичини»

14:00 11 жовтня 2018 року|Василь МОРОЗ