Суспільство:Освіта
11 січня 2018 року.

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2018

Ольга МОНЧУК

9 січня на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО) стартувала реєстрація на пробне тестування для жителів Івано-Франківської, Закарпатської, Тернопільської та Чернівецької областей. Цьогорічні абітурієнти, котрі захочуть взяти участь у репетиції «бойового» ЗНО, можуть зареєструватися до 31 січня. Пробне ЗНО відбудеться 24 березня з української мови та літератури та 31 березня — з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької і французької мов. У день пробного тестування кожен учасник зможе здати тестування лише з одного предмета.

Директор ІФРЦОЯО Богдан Томенчук радить цьогорічним абітурієнтам не зволікати і реєструватися на пробне ЗНО на сайті центру www.test.if.ua, адже це унікальна можливість відчути атмосферу іспиту та побачити на власні очі важливі процедурні моменти процесу. Крім того, за цим же посиланням вступники знайдуть перелік необхідних вимог для участі в пробному ЗНО.

— Це однозначно позитивно впливає на статистичні та індивідуальні результати, адже учасники приходять на пункт «бойового» тестування заморочені не тим, куди стати і як сісти, а тим, як сконцентруватися на вияві і фіксації своїх знань, — наголошує Богдан Томенчук. — Хочу поки що делікатно нагадати, що саме в івано-Франківську придумали і реально організували процес масової реєстрації потенційних абітурієнтів на пробне тестування для всієї України через інтернет. Аналогів не було у жодній сфері. А тут взяли і зробили. Потім аналогічно почали діяти в Україні і з «бойовим» тестуванням, що зекономило державі величезні кошти і взагалі втримало систему ЗНО на плаву... Нині якраз вдесяте проводиться така реєстрація. Дірявою виявилась у декого пам’ять... Та, як відомо, якраз від якості пам’яті залежить наявність майбутнього. Ні більше ні менше...

Варто зазначити, що прикарпатські абітурієнти охоче беруть участь у пробному ЗНО, щороку більше половини потенційних учасників незалежного оцінювання складають пробне тестування. 


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Фастів–Івано-Франківськ–Маріуполь:

16:07 15 листопада 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

На шляху до занепаду?

16:04 15 листопада 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

Рівень свідомості нації

14:33 15 листопада 2018 року|Іван ГАВРИЛОВИЧ

Ліки від мовної шизофренії

14:26 15 листопада 2018 року|Ольга МОНЧУК

Коли субсидії вже пообіцяли, але ще не призначили…

14:24 15 листопада 2018 року|Олег БАСОК

Клубовецьке піднесення

14:21 15 листопада 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

Подолати кризу математичної освіти,

15:08 14 листопада 2018 року|Ольга МОНЧУК

Новобудова знань

14:58 08 листопада 2018 року|Ольга МОНЧУК

Мисливська філософія

14:46 08 листопада 2018 року|Ігор НИКОРОВИЧ