Світ:Варто знати
26 вересня 2013 року.

Світовий уряд

Богдан МИХАЙЛОВИЧ

Світом керує невелика групка людей. Вони багаті, обіймають високі пости, вважають себе вибраними, а всіх інших — даремними їдцями. і щоб позбавитися від людського баласту, вони розпалюють війни, винаходять нові смертельні хвороби, обдурюють народ наркотиками, алкоголем, порнографією. У результаті за злим наміром світової еліти через деякий час на планеті повинен залишитися тільки один мільярд — «золотий», який, нарешті, зможе щасливо і вільно насолоджуватися всіма благами природи: чистим повітрям, свіжою водою, натуральними продуктами.

Повне марення, здавалося б? Однак англійський розвідник із спецслужби Мі-6 (SIS) Джон Колеман у своїй книжці «Комітет 300. Таємниці світового уряду» доводить: якась могутня секретна організація таки існує.
«За час моєї кар’єри кадрового офіцера британської розвідки, — пише Колеман, — я неодноразово мав доступ до суворо секретних документів, зміст яких був надзвичайно відвертим. Я дізнався, що за сила контролює і управляє урядами багатьох країн. Мене це так обурило, що я вирішив про це розповісти світові. Уявіть собі могутню групу, яка не визнає ніяких національних меж, що охоплює банківську справу, страхування, вугледобування, торгівлю медикаментами, нафтову промисловість, люди якої відповідають виключно тільки перед членами цієї групи. Це «Комітет 300» — верховний контрольний орган, який нині становлять триста найвпливовіших людей планети».
За твердженням Колемана, на «Комітет 300» працюють таємні організації і мозкові центри. Ось деякі з них. «Рада з міжнародних відносин» (РМВ) з 1921 року об’єднує найбільш впливових людей США і західного світу — від колишніх і чинних президентів до функціонерів ЦРУ. Створив її американський банкір Морган. Вона контролює Федеральну резервну систему США, Нью-Йоркську фондову біржу і провідні ЗМі.
У 1954 р. «Більдерберзький клуб» (за назвою готелю «Більдерберг» у голландському м. Остербеке, де відбулося перше засідання) об’єднав американську та європейську еліту. У 1973 р. з’явилася третя найважливіша структура — «Тристороння комісія», до якої ввійшли представники США, Європи та Японії. Її мета — «створити механізм глобального планування і довгострокового перерозподілу ресурсів».
«Римський клуб» у 1968 році став одним із основних зовнішньополітичних підрозділів «Комітету 300». Об’єднує вчених, футурологів та інтернаціоналістів різних мастей. Має свої приватні розвідувальні агентства і, крім того, «запозичує» інформацію в інтерполу, ФСБ і Моссаду. Керує роботою цих організацій мільярдер Девід Рокфеллер.
За даними Колемана, до «Комітету 300» належали і належать королеви Англії, Нідерландів, Данії й інші королівські сім’ї Європи, Дж. Буш, Ед. Картер, Х. Чемберлен, У. Черчілль, Ф. Міттеран, Ж. Моне, Е. Оппенгеймер і його наступник Гарі. У середині 90-х років минулого століття взяти участь у приготуваннях до встановлення Єдиного світового уряду було запрошено й Росію. «Борис Єльцин використовував декрети «Комітету 300», щоб як експеримент нав’язати Росії волю правлячої еліти», — пише розвідник Колеман.
Як він стверджує, буде єдиний уряд і єдина грошова система при постійних невиборних спадкових олігархах, які обирають лідерів із числа самих себе у формі феодальної системи, як у середні віки.
Про закони. Середнього класу не буде — тільки правителі і слуги. Всі закони буде уніфіковано в рамках юридичної системи світових судів, що використовують один і той самий кодекс, за виконанням якого стежитиме поліція Єдиного світового уряду, а об’єднані озброєні сили Єдиного світу насильно впровадять їх у життя у всіх колишніх країнах, які більше не будуть розділятися межами.
Про релігію. Буде дозволено тільки одну релігію — у формі церкви Єдиного світового уряду, яка таємно існує ще з 1920 року. Всі християнські церкви буде заборонено.
Про контроль. На всіх людей буде нанесено ідентифікаційні номери (іН) і введено в комп’ютер НАТО у Брюсселі разом із детальним досьє на кожного.
Про сім’ю. Шлюби скасують. Дітей відбиратимуть у батьків з раннього віку і виховуватимуть  в особливих установах, як державне майно. Вільний секс стане примусовим.
Про дітей. Якщо жінка завагітніє третьою дитиною, її примусово відправлять до клініки на аборт і стерилізацію.
Про ресурси. Тільки члени «Комітету 300» та їх обранці матимуть право розпоряджатися земними ресурсами. Сільське господарство буде винятково в руках «Комітету 300», а виробництво продуктів харчування суворо контролюватимуть.
Про соціальну політику. Принаймні 4 мільярди «непотрібних їдців» буде знищено до 2050 року за допомогою обмежених воєн, організованих епідемій, смертельних швидкоплинних хвороб і голоду. Кількість електроенергії, їжі і води буде підтримуватися на рівні, достатньому лише для виживання передусім білого населення Західної Європи і Північної Америки, а потім вже інших рас. Населення Канади, Західної Європи і США буде скорочено швидше, ніж на інших континентах, поки світове населення не досягне керованого рівня в мільярд, з яких 500 мільйонів будуть китайці і японці, обрані тому, що вони вже протягом багатьох століть піддавалися суворій регламентації і звикли беззаперечно підкорятися владі. Час від часу штучно створюватиметься дефіцит їжі, води і медичної допомоги, щоб нагадувати масам: їх існування цілком залежить від доброї волі «Комітету 300».
Про гроші. Не буде ніякої готівки. Всі розрахунки — з допомогою дебетної картки. Кожен, хто порушив норми і правила «Комітету 300», буде покараний припиненням дії його картки на якийсь час, залежно від характеру і тяжкості провини.
Колеман стверджує: прибічники Світового уряду посилено промивають людям мізки — переписують історію, створюють «ідеальних» людей і працюють над скороченням чисельності населення. «Профілізація» — метод, розроблений в 1922 р. за наказом «Королівського інституту міжнародних справ», ліг в основу нинішнього нейролінгвістичного програмування, за допомогою якого можна впливати на думки і вчинки людей. Цей метод був використаний майором Дж. Різом, британським військовим спеціалістом, на 80 000 «піддослідних кроликах» із британської армії і полонених солдатах, яких піддавали багатьом видам психотестування. Пізніше при Сусекському університеті був організований особливий центр з промивання мізків, але вже цивільного населення. Цю суперсекретну установу названо «Дослідницький інститут наукової політики».
У закритих лабораторіях на гроші Фонду Рокфеллера на базі вироблюваного розшифрування геному людини складають генетичні карти якостей ідеальної людини з тим, щоб у майбутньому вирощувати в пробірках геніїв і слухняних невразливих солдатів.
На одній з конференцій Світового уряду було схвалено програму регулювання чисельності населення світу. Її головна мета — забезпечити різке зниження народжуваності в країнах, що не належать до західної цивілізації. Програма охоплює близько 100 держав і передбачає заходи аж до насильницької стерилізації чоловіків і жінок.
Згідно з планом, персональний склад Світового уряду визначатимуть на секретних засіданнях таких структур, як «Більдерберзький клуб», СМО, «Тристороння комісія» і «Римський клуб». Вони ж готують умови для переходу до єдиної світової системи. Для цього створюють
т. зв. «національні філії» в найбільш стратегічно важливих державах світу, виробляють паралельні структури влади. Вони складаються з  перспективних політиків, журналістів, інтелектуалів, фінансистів, аналітиків. Їхнє завдання — обробляти суспільну думку перед тим, як проект Світового уряду зможе бути широко оприлюднений.

Інші публікації тематики