Суспільство:Трагедії
04 січня 2018 року.

Семеро загиблих — з одного будинку

Ярема СРІБНАК

Уже сам по собі цей трагічний випадок, який стався 30 грудня на першому поверсі будинку №16 на вул. Січових стрільців в Івано-Франківську, є резонансним. Загинула одразу вся сім’я відомої в обласному центрі цілительки, поетеси, психолога, засновниці психодраматичної студії «Чарунка» Оксани (Русани) Гордієнко, яка зі своїм чоловіком Сергієм сповідувала старослов’янські традиції. Причиною смерті жінки, її чоловіка та чотирьох дітей: 2003-го, 2007-го, 2013-го і 2017 років народження попередньо вважають отруєння чадним газом. Їх тіла знайшов знайомий, котрий зайшов до їхньої квартири, розташованої на першому поверсі. 

В офіційних зведеннях вказано час, коли їх виявили. Це було вже під вечір. і ця подія зареєстрована як надзвичайна ситуація регіонального рівня. Хоча цього ж дня в тому ж будинку на другому поверсі, тільки кількома годинами раніше, було виявлено ще й тіло 22-річної дівчини. Так само, за попередніми даними, вона загинула від отруєння чадним газом. І, знову ж таки, за попередніми даними, саме котел, що експлуатувався з порушеннями правил, став причиною цієї трагедії. Наразі за фактом загибелі сім’ї О. Гордієнко порушено кримінальне провадження за ст. 115 ККУ — умисне вбивство. Це загальноприйнято, коли йдеться про нещасні випадки. Зауважую на це з огляду на різні коментарі, котрі, знову ж таки, можна прочитати в інтернет-мережі. Звісно, запитань дуже багато, в тому числі й таке: наскільки справні були вентиляційні канали? А якщо ні, то чому? Бо згадується трагічний випадок на вул. Гординського, коли також внаслідок отруєння чадним газом загинули люди. Свого часу ця подія набула розголосу, та чомусь не зміг знайти про неї інформації в інтернеті, хоча, наскільки пригадую, тоді її причиною потерпілі вважали захаращений вентиляційний канал сусідом, котрий робив у своїй квартирі ремонт. 

Що стосується останнього випадку, то почекаємо висновків експертиз.

До речі, цього ж дня до лікарень з отруєнням чадним газом доставили двох жителів Коломиї та жительку Калуша з двома її дітьми 2005-го і 2007 років народження. 

Загалом складається таке враження, що кожен рік має певну «квоту» на, як кажуть у народі, наглі смерті. В останні дні грудня схожі випадки аж «зашкалювали». Люди гинули в криницях (два випадки), один чоловік вбився, впавши на своєму подвір’ї з драбини, молода жінка посварилася з чоловіком, пішла з дому, а потім її знайшли неподалік у потічку, в Івано-Франківську також витягнули утопленика та ін.

На жаль, новий рік також почався зі смертей. У ДТП загинуло двоє молодих людей. У Тлумацькому районі «двохсотий» «Мерседес» під керуванням 21-річного водія врізався в дерево, в результаті чого загинула 22-річна пасажирка. За попередніми даними, водій був у стані алкогольного сп’яніння. Зіткнення з деревом також стало смертельним і для 24-річного водія мікроавтобуса «Фольксваген». 


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

З вогняної пастки — через балкон

14:15 22 лютого 2018 року|Я. С.

Бойовики вбили медсестру з 10-ї ОГШБ

14:14 22 лютого 2018 року|О. Б.

«Журналіст висловився влучно»

14:13 22 лютого 2018 року

«Духовна світлиця» — дієва і багатолиця

13:53 22 лютого 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

Станиславів сиплеться...

13:43 22 лютого 2018 року|Ярема СРІБНАК

Медіа-форум «напрацював» і потенційну ТОП-тему

13:40 22 лютого 2018 року|Василь МОРОЗ

...А неплатників — до війська?

13:30 22 лютого 2018 року|Ігор НИКОРОВИЧ