Суспільство:Актуально
09 листопада 2017 року.

Яремче – перлина Карпат

Наталя Капустинська

Таку назву отримала презентаційна стрічка про одне з найвідоміших міст карпатського краю. Фільм знято з ініціативи Яремчанського осередку Української Галицької Партії. У короткому ролику показано найпопулярніші туристичні місця та маршрути, неповторну красу гір та вікові традиції гуцульського краю. 

«Маємо цінувати і любити край, в якому живемо. Саме цей мотив Українська Галицька Партія хотіла донести глядачам, створюючи ролик. Яремче – це серце наших гір. І ми ділимось частинкою серця, щоб показати, в якому чудовому світі ми живемо. У світі, який потрібно оберігати, розвивати і робити кращим», — говорить голова Яремчанського осередку УГП Ігор Макарук.

«У ролику ми хотіли показати всю красу карпатського краю, поєднання автентичного та сучасного, туристичну привабливість. Як тло звучить музика відомого галицького композитора Мирослава Скорика, яку він написав ще у 80-х роках. Це вже другий кінематографічний доробок Української Галицької Партії. Першим став короткометражний фільм про сучасний і давній Галич. Його дуже позитивно сприйняли глядачі. Саме це надихнуло нас на наступну роботу», — прокоментував створення ролика про Яремче голова обласної організації УГП Любомир Романчук.

Над фільмом працювала творча група під керівництвом медіахудожника Дениса Овчара. Автор тексту та голос за кадром — відома мисткиня Людмила Лінник-Савка. Виробництво: DenFilm media studio.

Переглянути ролик «Яремче – перлина Карпат» можна на офіційному сайті Української Галицької Партії: uhp.org.ua або на партійному ютуб-каналі. 

 


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Томос поховає «русскій міра»

11:31 17 жовтня 2018 року|Роман ІВАСІВ.

Система продемонструвала недоліки і неточності

10:48 12 жовтня 2018 року|Олег БАСОК.

Коломия може розірвати угоду з «AВE»

10:47 12 жовтня 2018 року|Микола СОКОЛІВСЬКИЙ

Робота для першого заступника

10:47 12 жовтня 2018 року|Микола СОКОЛІВСЬКИЙ.

У Петранці кір спадає

10:46 12 жовтня 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН.

Якщо стипендії не вистачає…

10:45 12 жовтня 2018 року|Микола СОКОЛІВСЬКИЙ

Депутати стали в оборону станції Снятин

10:43 12 жовтня 2018 року|Микола СОКОЛІВСЬКИЙ

З-під крила «Галичини»

14:00 11 жовтня 2018 року|Василь МОРОЗ