Суспільство:Актуально
09 листопада 2017 року.

Яремче – перлина Карпат

Наталя Капустинська

Таку назву отримала презентаційна стрічка про одне з найвідоміших міст карпатського краю. Фільм знято з ініціативи Яремчанського осередку Української Галицької Партії. У короткому ролику показано найпопулярніші туристичні місця та маршрути, неповторну красу гір та вікові традиції гуцульського краю. 

«Маємо цінувати і любити край, в якому живемо. Саме цей мотив Українська Галицька Партія хотіла донести глядачам, створюючи ролик. Яремче – це серце наших гір. І ми ділимось частинкою серця, щоб показати, в якому чудовому світі ми живемо. У світі, який потрібно оберігати, розвивати і робити кращим», — говорить голова Яремчанського осередку УГП Ігор Макарук.

«У ролику ми хотіли показати всю красу карпатського краю, поєднання автентичного та сучасного, туристичну привабливість. Як тло звучить музика відомого галицького композитора Мирослава Скорика, яку він написав ще у 80-х роках. Це вже другий кінематографічний доробок Української Галицької Партії. Першим став короткометражний фільм про сучасний і давній Галич. Його дуже позитивно сприйняли глядачі. Саме це надихнуло нас на наступну роботу», — прокоментував створення ролика про Яремче голова обласної організації УГП Любомир Романчук.

Над фільмом працювала творча група під керівництвом медіахудожника Дениса Овчара. Автор тексту та голос за кадром — відома мисткиня Людмила Лінник-Савка. Виробництво: DenFilm media studio.

Переглянути ролик «Яремче – перлина Карпат» можна на офіційному сайті Української Галицької Партії: uhp.org.ua або на партійному ютуб-каналі. 

 


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Рапсодія Корчинського,

14:12 19 квітня 2018 року|Роман ІВАСІВ

Маленькій профспілці — велика похвала!

14:10 19 квітня 2018 року|Зеновія ГОДОВАНЕЦЬ

Зробити довкілля чистішим

14:05 19 квітня 2018 року

Повернення Патріарха Мстислава

14:05 19 квітня 2018 року|Іван ГАВРИЛОВИЧ

Енергія дорогою ціною

13:56 19 квітня 2018 року|Юрій КРИВЕНЬ

Андрій Содомора: Ми втрачаємо стежку до слова

14:58 17 квітня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

З проблемами і болями — до «Галичини»

14:56 17 квітня 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

Помер уві сні

14:55 17 квітня 2018 року|Ярема СРІБНАК