Суспільство:Актуально
09 листопада 2017 року.

Яремче – перлина Карпат

Наталя Капустинська

Таку назву отримала презентаційна стрічка про одне з найвідоміших міст карпатського краю. Фільм знято з ініціативи Яремчанського осередку Української Галицької Партії. У короткому ролику показано найпопулярніші туристичні місця та маршрути, неповторну красу гір та вікові традиції гуцульського краю. 

«Маємо цінувати і любити край, в якому живемо. Саме цей мотив Українська Галицька Партія хотіла донести глядачам, створюючи ролик. Яремче – це серце наших гір. І ми ділимось частинкою серця, щоб показати, в якому чудовому світі ми живемо. У світі, який потрібно оберігати, розвивати і робити кращим», — говорить голова Яремчанського осередку УГП Ігор Макарук.

«У ролику ми хотіли показати всю красу карпатського краю, поєднання автентичного та сучасного, туристичну привабливість. Як тло звучить музика відомого галицького композитора Мирослава Скорика, яку він написав ще у 80-х роках. Це вже другий кінематографічний доробок Української Галицької Партії. Першим став короткометражний фільм про сучасний і давній Галич. Його дуже позитивно сприйняли глядачі. Саме це надихнуло нас на наступну роботу», — прокоментував створення ролика про Яремче голова обласної організації УГП Любомир Романчук.

Над фільмом працювала творча група під керівництвом медіахудожника Дениса Овчара. Автор тексту та голос за кадром — відома мисткиня Людмила Лінник-Савка. Виробництво: DenFilm media studio.

Переглянути ролик «Яремче – перлина Карпат» можна на офіційному сайті Української Галицької Партії: uhp.org.ua або на партійному ютуб-каналі. 

 


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

«Справжній Стус» постав у тестах

13:32 16 січня 2018 року|Ольга МОНЧУК

Премія ВР — учителеві мови

13:13 16 січня 2018 року

Комітет угледів «політичний підтекст»

13:12 16 січня 2018 року|Микола СОКОЛІВСЬКИЙ

Богдан Кобилянський: Довіра людей до ОТГ зростає

13:20 11 січня 2018 року|Марія ЮРКЕВИЧ

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2018

13:01 11 січня 2018 року|Ольга МОНЧУК

Семеро загиблих — з одного будинку

10:42 04 січня 2018 року|Ярема СРІБНАК

Без права внесення застави

10:40 04 січня 2018 року|Ярема СРІБНАК