Суспільство:Освіта
05 вересня 2017 року.

ІФНТУНГ співпрацює з Поберезьким НВК

Мирослава ТРУШИК. Заступник директора з виховної роботи Поберезького НВК

Педагогічний колектив Поберезького навчально-виховного комплексу Тисменицького району працює над впровадженням новітніх форм організації навчально-виховного процесу. Однією з них є багаторічна співпраця навчального закладу з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.

У Поберезькій школі одним із перших в районі було обладнано комп’ютерний клас, де учні мали змогу навчатися комп’ютерної грамоти. З ініціативи ректора 

ІФНТУНГ почесного жителя Побережжя Євстахія Крижанівського для учнів 10-11 класів проводилося навчання на комп’ютерах безпосередньо в університетських лабораторіях. До речі, дітей безплатно перевозили автобусом вишу.

Завдяки підтримці Євстахія Крижанівського не тільки як науковця, а й як людини творчої, патріота рідного краю реалізовано творчі проекти учителів школи. Надруковано збірку поезій Любові Пушко «А музика звучатиме завжди», книжки Василя Остаповича «Мальовниче село під горою» (з історії села Ганнусівка) та «Школа і освіта у селах Побережжя та Ганнусівка: погляд у минуле та сучасне». Триває праця над створенням книги з історії Побережжя.

У контексті співпраці вишу й школи та з метою профорієнтаційної роботи організовують екскурсії педагогів та учнів школи в  ІФНТУНГ. Не випадково багато випускників школи вступає в цей університет.

Нині готується угода про подальшу співпрацю між університетом і Поберезьким НВК. 


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Добра ложка — добра страва

14:39 15 березня 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

У десятці найгарніших міст

14:01 15 березня 2018 року|Мирослав СТЕФАНЦІВ

Без ухвали судді — не ховати?

13:57 15 березня 2018 року|Ярема СРІБНАК

Шість жертв «діда мороза»

16:26 13 березня 2018 року|Руслан Гудзовський. Студент 1-го курсу кафедри журналістики ПНУ ім. В. Стефаника

Доки мова живе...

16:21 13 березня 2018 року|Василь НАГІРНЯК. Заступник керуючого справами Верховинської районної ради, голова Верховинської районної організації ВУТ «Просвіта» ім.

Там, де «живуть» книжки,

16:14 13 березня 2018 року|Ольга МОНЧУК

Голгота для «ворогів народу»

15:46 13 березня 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

У Прикарпатському університеті запрацює «Paragraph»

15:45 13 березня 2018 року|Діана ДОРЦКІЙ.