:Політика
05 жовтня 2017 року.

Українська Галицька Партія – ідеологічна партія

Богдан Панкевич. Голова політради УГП

Доцільніше було б говорити і робити так, щоб отримати якнайбільше користі, розголосу й популярності. Але так можуть чинити (і справді чинять) партії, які взагалі не мають чіткої ідеології або лише декларують її наявність, однак майже на неї не зважають. Тому це — не наш шлях.

Отже, якою є ідеологія Української Галицької Партії?

Вся її ідеологія і політика базується на визначеній послідовності наших основних пріоритетів: БОГ — ЛЮДИНА — УКРАЇНА. Важливо, що ці пріоритети розташовані, власне, у такій послідовності.

Під словом “БОГ” ми розуміємо Божі заповіді та засновану на них християнську етику як основу світогляду і людських стосунків. Наша політика ррунтується на християнському розумінні людини та її відповідальності перед Богом. На розвитку людини та даних Богом людських талантів. Християнська етика визначає життєві цінності та служить орієнтиром при прийнятті рішень. Ми не є клерикалами чи релігійними фанатами, але ми визнаємо створений Господом світопорядок. 

ЛЮДИНА — це її гідність, права і свободи. Людина є на другому місці, оскільки сама є Божим творінням, а не остаточним мірилом всіх речей. Людські уявлення чи прагнення не можуть суперечити створеному Богом світопорядку. ідеї, потреби і вчинки Людини не повинні порушувати Божі заповіді та етичні християнські принципи. Поза цим гідність, права і свобода Людини є визначальними. Життя і здоров’я Людини є найвищою цінністю. Приватна власність є непорушною. Людина має право на захист своєї честі, гідності та свободи. Держава повинна служити людям та їхнім інтересам, а не навпаки.

УКРАЇНА — наша Батьківщина, наша спільна цінність. Українська держава є домом української нації, де зберігаються і розвиваються наші національні особливості: мова, культура і традиції. Політика УГП є україноцентричною. УКРАЇНА — понад усе, поки це не суперечить Божим заповідям, людській гідності та свободі. 

Ми бачимо Україну як сильну державу, українську за сутністю, із традиційними здоровими європейськими цінностями.

Ідеологічною основою Української Галицької Партії є ХРИСТИЯНСЬКА  ДЕМОКРАТІЯ, узгоджена з пріоритетами україноцентризму. Завдяки слідуванню принципам християнської демократії зруйнована повоєнна Європа дуже швидко відбудувала свою економіку та соціальні інституції, досягла високих стандартів життя і забезпечила основні права людини. 

Християнська демократія опирається не на окремих людей і не на державу, а на громади. Люди об’єднуються у громади, а громади творять суспільство і державу. В цьому є відмінність християнсько-демократичних принципів і від ліберальних, і від тоталітарних підходів. 

Ліберали вважають, що “людина понад усе” і держава жодною мірою не може обмежувати людської свободи та способу життя. Однак нічим не обмежена людська свобода може призвести до моральної деградації. Праворадикали вважають, що “держава понад усе”. При такій ідеології інтереси і права людини – ніщо порівняно з інтересами нації та держави. Українці жили в кількох авторитарних державах — міжвоєнній Польщі, нацистській Німеччині та Радянському Союзі, які принесли великі страждання людям. 

Ми вважаємо, що Україна має враховувати світовий досвід і запроваджувати те, що показало свою високу ефективність та добрі результати у близьких нам європейських країнах. Тому ми вибрали шлях і досвід християнської демократії. При християнській демократії люди не залишені самі на себе і не керуються суто егоїстичними інтересами. Таке суспільство охороняє особу від надмірного диктату держави.

Врахування інтересів громади стає головним завданням демократії. Члени кожної громади знають, що спільного блага можна досягти, лише об’єднавши свої зусилля. І тут українська реформа децентралізації створює великі можливості для самоврядування, розвитку територіальних громад і зміцнення Української держави. 

Мені подобаєтьсяіншого користувача це сподобалося


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

З високою відповідальністю

16:23 14 червня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА

Без «совкового» менталітету

09:02 31 травня 2018 року|Ольга МОНЧУК

У контексті міжнародного співробітництва

14:52 24 травня 2018 року|Наталія ГРИГОРЕНКО

Юрій Бабій: Додатковий мільярд на дороги Івано-Франківщини

13:30 17 травня 2018 року|Прес-служба народного депутата України Юрія Бабія

Ідеологія і технології

10:36 17 травня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Михайло КОРОЛИК: «Свобода» до виборів готова завжди

08:53 10 травня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА