:Політика
29 грудня 2017 року.

У Новий рік – з сучасним ЦНАПом

Оксана ПРОЦЮК

У селі Cтарі Богородчани запрацював сучасний ЦНАП, ідея створення якого належить очільникові Старобогородчанської ОТГ Ярославу Здерці.

В урочистому відкритті ЦНАПу взяли участь представники експертного середовища, районної та обласної влади, жителі ОТГ.

За словами Ярослава Здерки, шлях до відкриття ЦНАПу долали понад 2 роки, проте відтепер тут надаватимуть швидко і якісно адміністративні послуги кожному жителю ОТГ. Для людей стала доступною низка адмінпослуг, зокрема оформлення субсидій, реєстрація нерухомості, землеустрій, соціальний захист, послуги РАЦС та ін., які надаватиме шестеро кваліфікованих працівників, що з метою належного виконання обов’язків пройшли спеціальне навчання. Під час урочистостей їм вручили відповідні сертифікати. Також напередодні відкриття ЦНАПу було проведено заходи з інформування жителів громади про особливості його роботи, переваги, права та обов’язки працівників і споживачів послуг. Важливо, що ЦНАП доступний для людей з інвалідністю. А ще в приміщенні обладнаний дитячий куточок. За словами Ярослава Здерки, Програма «U-LEAD з Європою» долучилася до створення ЦНАПу у Старобогородчанській ОТГ.

Керівник ЦНАПу Старобогородчанської ОТГ Анна Тимків звернула увагу, що завдяки децентралізаційній реформі вдалося наблизити адміністративні послуги до людей, створивши відкритий, прозорий Центр. За її словами у ЦНАПі надаватимуть 49 адміністративних послуг, у планах на 2018 рік – збільшити їх кількість до 100.

Заступник голови Івано-Франківської облдержадміністації Богдан Кобилянський звернув увагу, що громада є успішною тільки тоді, коли проходить шлях реформ і ставить перед собою низку завдань, найголовніше з яких пошук ефективної моделі управління країною, в центрі якої є людина.

За його словами, ЦНАП є обличчям громади, оскільки саме тут можна отримати доброякісні послуги.

Очільник обласного Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк у розмові з журналістами зазначив, що переваги ЦНАПу жителі Старобогородчанської ОТГ оцінять тоді, коли побачать його роботу, відчують усі переваги від територіального наближення послуг, адже неможливо сьогодні уявити європейську владу без таких центрів. Відкритість, доступність, зрозумілість, якісні послуги щодо надання і отримання отримала Старобогородчанська ОТГ, підкреслив Руслан Панасюк. 

Виконавчий директор Івано-Франківського РВ АМУ Юрій Стефанчук, який виступив перед учасниками святкового дійства наголосив, що Старобогородчанська ОТГ була серед першопрохідців, що стали на шлях об’єднання, тут зуміли ефективно управляти, раціонально використовувати кошти і дбати про людей, наближаючи до них послуги. За його словами, відкриття ЦНАПу – це яскравий приклад наближення послуг до людей, що є одним з головних постулатів децентралізації.

Оксана ПРОЦЮК.

Мені подобаєтьсяАліса Мудрицька і іншого користувача це подобається


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Ключі до успіху

12:44 02 серпня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА.

Кредо розвиненої держави

12:16 02 серпня 2018 року|Записав Андрій БОГДАНІВ.

Прикарпатським ОТГ допоможуть залучати інвестиції

16:29 17 липня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Головна увага – зверненням громадян

15:21 17 липня 2018 року|Наталія РОМАНЕНКО

Амбітна мета Романа Крутого —

13:13 12 липня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Багатогранний талант

14:30 05 липня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Новий курс України: який він?

10:43 21 червня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

З високою відповідальністю

16:23 14 червня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА