:Політика
07 листопада 2018 року.

Стратегія вікторії від Юлії

Формат «Будапешт плюс» передбачає участь у розв’язанні конфлікту на Донбасі США, Великобританії, Франції, Китаю та ЄС

Вл. інф.

На круглому столі, в якому взяли участь уже знайомий читачам «Галичини» експерт НАТО полковник Британської армії у відставці Глен Грант, котрий з 2014 року працює в Україні як радник з питань оборони, а також колишній міністр оборони Польщі Януш Онишкевич, співробітник Інституту євроатлантичного співробітництва Андреас Умланд та українські експерти й дипломати, лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко презентувала своє бачення стратегії досягнення миру в Україні.
«Стратегія миру від Тимошенко – реалістична та спроможна принести перемогу Україні, – прокоментував захід політичний консультант Петро Охотін. –  Вона враховує виклики сучасного світу та намагатиметься змусити наших партнерів виконувати Будапештський меморандум. Пані Юлія запропонувала так званий формат «Будапешт плюс», який передбачає участь у розв’язанні конфлікту на Донбасі США, Великобританії, Франції, Китаю та Євросоюзу. Очевидно, що потрібна й участь Росії, але хіба що в ролі порушника взятих на себе зобов’язань, який має компенсувати спричинені агресією збитки».
Як зауважив експерт, «Тимошенко підкреслила необхідність стандартів НАТО для української армії. Передусім – у сфері захисту військових і їхніх родин, можливості здобути безплатне навчання після проходження служби, а також взяти кредит на житло без вступного внеску. Адже великим чином боєздатність армій НАТО грунтується на високій цінності життя та добробуту солдата, а не лише на сучасній техніці».
 «Тимошенко також досить справедливо розкритикувала чільників держави за те, що дуже повільно йде розробка морської доктрини та доктрини кібербезпеки. Через брак цих документів Україна змушена в ручному режимі реагувати на загрози в Азовському морі, а перелік стратегічних об’єктів з підвищеним захистом від інформаційних атак досі не створено. Це означає, що російські хакери можуть спробувати залишити без світла чи опалення цілі райони через атаку на комп’ютерні системи обленерго, чи – ще гірше – атомні об’єкти, а плану реакції немає. Хоча часу на розробку цих документів було достатньо», – звернув увагу політолог.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Влада і зміни

09:17 07 грудня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Літопис громад Прикарпаття

21:38 01 грудня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Президентська шахівниця:

14:22 08 листопада 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Задля збагачення олігархів

10:20 01 листопада 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА

Виклики і дії

15:21 18 жовтня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Побудувати Європу в Україні

16:15 04 жовтня 2018 року|Сергій БИКОВ

До світових стандартів

16:13 04 жовтня 2018 року|Наталія РОМАНЕНКО