:Політика
13 вересня 2018 року.

Смілива заява

Українська Галицька Партія вийшла під стіни Верховної Ради України

Андрій Филик

Крім відкритих списків, дозволити блокування партій на виборах до Верховної Ради, зменшити прохідний бар’єр, скасувати мажоритарку та заборонити політичну рекламу на телебаченні. Такі вимоги озвучила команда Української Галицької Партії під стінами Верховної Ради України 6 вересня. 

Усе це має бути передбачено у Виборчому кодексі. У першому читанні ВРУ прийняла його в листопаді 2017-го. 

«Виборчий кодекс — це не просто один із чергових законів, який має прийняти Верховна Рада. Це ключовий закон, від якого залежить наше майбутнє. Ми за те, щоб вибори відбувалися за відкритими списками. Але Українська Галицька Партія вимагає більшого. Молоді політики мають прийти до влади і якісно та швидко оновити її», — сказав зі сцени голова політради Української Галицької Партії Роман Лозинський.

На акції в Києві зібрались активісти з різних областей України. «Ми разом із іншими політичними силами та громадськими рухами вимагаємо від чинної влади виконати свою передвиборчу обіцянку і скасувати виборчий закон часів злочинного режиму Януковича. Новий Виборчий кодекс зробить процес виборів більш прозорим, цивілізованим і справедливим. На цій акції ми нагадуємо народним депутатам, що свої обіцянки потрібно виконувати», — говорить голова івано-Франківської обласної організації УГП Любомир Романчук.

Не дозволити нинішнім політикам залишити українців жити ще 5 років за виборчим законом Віктора Януковича обіцяють і головні ініціатори заходу — представники руху «Чесно». У разі, якщо Виборчий кодекс не винесуть на розгляд депутатів до 16 жовтня, вони погрожують розпочати всеукраїнську безстрокову акцію громадянської непокори.

Українська Галицька Партія була одним із організаторів акції в Києві. Загалом реформу підтримують до 20-ти політичних партій та громадських організацій.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Побудувати Європу в Україні

16:15 04 жовтня 2018 року|Сергій БИКОВ

До світових стандартів

16:13 04 жовтня 2018 року|Наталія РОМАНЕНКО

«Єдине вікно» на митниці стало реальністю

15:46 04 жовтня 2018 року|Прес-служба народного депутата України Юрія Бабія.

Центр захисту громадян

13:43 13 вересня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА

Єдиний кандидат

13:35 13 вересня 2018 року|Сергій БИКОВ. Голова аналітичного центру ІНПОЛІТ.

Реальний зміст народовладдя

11:53 06 вересня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА