:Політика
02 листопада 2017 року.

Школа галицького політика в Івано-Франківську

Наталія Капустинська

Школа галицького політика запрацювала в Івано-Франківську. Члени та прихильники Української Галицької Партії можуть отримати тут теоретичні знання і практичні поради від професійних тренерів та експертів. 

 

Перше заняття Школи було присвячене сучасній державній політиці та методам ефективної комунікації. З «учнями» спілкувались інформаційний аналітик та політтехнолог Ігор Ткач та тренер і модератор Дмитро Якимець. 

У Галицькій Партії говорять, що такі зустрічі дуже потрібні, бо є багато молодих людей, вихідців із громадського сектору, які хочуть займатись політикою, а раніше не мали з нею справи. "Українська Галицька Партія нині динамічно розвивається - збільшується кількість членів, маємо своїх прихильників. Партійці підтримали проведення Школи, бо хочуть вчитись бути якісними політиками, - наголошує голова Івано-Франківської обласної організації УГП Любомир Романчук. - У суспільстві присутня певна недовіра до політики загалом. І люди, які хочуть стати політиками, повинні це усвідомлювати. Ми формуємо покоління нової політики, не такої, якою вона є сьогодні. Тому ми запросили фахових тренерів, які дають партійцям теми для роздумів. Бачимо, що люди позитивно сприймають цей захід, тому будемо продовжувати різнопланові партійні навчання“.

Одночасно Школа галицького політика запрацювала в Івано-Франківську, Львові та Тернополі. Галицька Партія запрошує на навчання всіх, хто бажає творити якісну українську політику. Наступне заняття відбудеться 26 листопада. Для реєстрації звертайтесь за адресою УГП в Івано-Франківську: пл. Міцкевича 8, офіс 11 (4-й поверх).


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Як організувати життя громади —

15:15 14 листопада 2017 року|Оксана ПРОЦЮК

«Рівний — рівному»

15:02 02 листопада 2017 року|Оксана ПРОЦЮК

У восьми прикарпатських ОТГ обрали нових лідерів

10:21 30 жовтня 2017 року|Оксана ПРОЦЮК

Волевиявлення по-новому

12:48 26 жовтня 2017 року|Оксана ПРОЦЮК

Лідерів громад визначать виборці

10:10 24 жовтня 2017 року|Оксана ПРОЦЮК

Конструктив для Донбасу?

13:10 19 жовтня 2017 року|Оксана ПРОЦЮК

Активісти — за велику виборчу реформу

13:07 19 жовтня 2017 року|Наталя Капустинська