:Політика
02 листопада 2017 року.

Школа галицького політика в Івано-Франківську

Наталія Капустинська

Школа галицького політика запрацювала в Івано-Франківську. Члени та прихильники Української Галицької Партії можуть отримати тут теоретичні знання і практичні поради від професійних тренерів та експертів. 

 

Перше заняття Школи було присвячене сучасній державній політиці та методам ефективної комунікації. З «учнями» спілкувались інформаційний аналітик та політтехнолог Ігор Ткач та тренер і модератор Дмитро Якимець. 

У Галицькій Партії говорять, що такі зустрічі дуже потрібні, бо є багато молодих людей, вихідців із громадського сектору, які хочуть займатись політикою, а раніше не мали з нею справи. "Українська Галицька Партія нині динамічно розвивається - збільшується кількість членів, маємо своїх прихильників. Партійці підтримали проведення Школи, бо хочуть вчитись бути якісними політиками, - наголошує голова Івано-Франківської обласної організації УГП Любомир Романчук. - У суспільстві присутня певна недовіра до політики загалом. І люди, які хочуть стати політиками, повинні це усвідомлювати. Ми формуємо покоління нової політики, не такої, якою вона є сьогодні. Тому ми запросили фахових тренерів, які дають партійцям теми для роздумів. Бачимо, що люди позитивно сприймають цей захід, тому будемо продовжувати різнопланові партійні навчання“.

Одночасно Школа галицького політика запрацювала в Івано-Франківську, Львові та Тернополі. Галицька Партія запрошує на навчання всіх, хто бажає творити якісну українську політику. Наступне заняття відбудеться 26 листопада. Для реєстрації звертайтесь за адресою УГП в Івано-Франківську: пл. Міцкевича 8, офіс 11 (4-й поверх).


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Про «братський» нарід і «корисних ідіотів»

13:15 16 січня 2018 року|Петро ПАРИПА

Брошнів-Осадська ОТГ демонструє ефективну роботу

21:25 14 січня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Потреба катарсису

13:02 11 січня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Про політичні акценти — за «Різдвяною кавою»

09:44 04 січня 2018 року|Михайло ПОСІЧАНСЬКИЙ

У Новий рік – з сучасним ЦНАПом

12:39 29 грудня 2017 року|Оксана ПРОЦЮК

Під політичною лупою

15:31 28 грудня 2017 року|Оксана ПРОЦЮК

Творімо зміни у своїх громадах!

11:50 28 грудня 2017 року|Наталія Капустинська

Мовне будівництво

15:08 21 грудня 2017 року|Оксана ПРОЦЮК