Політика:Зустрічі
04 січня 2018 року.

Про політичні акценти — за «Різдвяною кавою»

Михайло ПОСІЧАНСЬКИЙ

Напередодні нового 2018 року журналісти Івано-франківських ЗМІ мали нагоду посмакувати запашною «Різдвяною кавою» разом із приїжджими й місцевими політиками з партії «Об’єднання «Самопоміч». І почули від голови її фракції у Верховній Раді Олега Березюка оптимістичну оцінку, що Україна таки рухається вперед. Гість нагадав присутнім біблійну притчу про Мойсея, котрий 40 літ вів людей із єгипетської неволі до рідного краю, — в ній він узагальнено бачить процес виходу нашого народу з рабства: 

— Ми так само вже 26 років ідемо з СРСР до власного дому. Йдемо загалом не зле: хоч дорогою сваримося, конфліктуємо, падаємо, але тут же і підіймаємося, а нині ще й захищаємося від ворога. Дає відсіч йому передовсім сам український народ. На передову добровільні батальйони пішли без наказу Міноборони. Без вказівок центральної влади за ними поїхав обоз — волонтери. Це теж історія нашого походу. Дехто на цю мою аналогію із притчею скрушно скаже: «О Господи, нам іти ще 14 років!..». Так, 14 років — і це тільки щоб відчинити двері вітцівського дому, а всередині в ньому нам ще треба буде ой як багато чого зробити. Відповідно ж до тієї притчі наше політичне завдання дуже просте: важливо довести людей, дійти всім до власного дому. і тоді процес поступу українців шляхом євроінтеграції буде незворотним.

О. Березюка дуже непокоїть те, що «нині ворог руками наших же правоохоронців переслідує людей, котрі пішли на боротьбу з ним першими — у складі добробатів. Більшість цих хлопців сьогодні під слідством. Це нам нагадує 1937 рік в СРСР». Ознаки повернення до 1937-го О. Березюк вбачає і в історії з чільником Запорізької обласної організації їхньої партії Владиславом Марченком, який працює заступником голови облради. Його заарештували, оголосивши підозру в тому, буцімто він украв 87 млн. грн. державних грошей. Але харківський суд, якому передали для розгляду цю, за словами голови парламентської фракції «Самопоміч», «сфальшовану справу», звільнив активіста їхньої партії  з-під варти й відправив додому. 

На думку О. Березюка, українська економіка «потребує лібералізації, щоби були робочі місця для всіх, добробут, незалежність кожної людини й родини». Тож фракція «Самопоміч» запропонувала внести зміну до Податкового кодексу — запровадити податок на виведений капітал. Сплачуватиме його той підприємець, який хоче вивести свій капітал за межі власного підприємства. Якщо ж він вкладатиме гроші в інфраструктуру підприємства, у створення нових робочих місць, підвищення зарплати своїм працівникам, щоб вони не виїжджали на заробітки за кордон, то не сплачуватиме податку на прибуток. 

А народний депутат України Лев Підлісецький поінформував журналістів, що днями було підтримано аж 325 голосами обранців — така їх кількість нечувана за нинішньої каденції Верховної Ради — підготовлений ним та колегою по фракції «Самопоміч» Альоною Бабак законопроект про заборону встановлювати у багатоповерхівках загальнобудинкові лічильники газу без встановлення таких індивідуальних лічильників у квартирах.

Про те, якими були у 2017-му і будуть у році новому основні акценти діяльності політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», розповіли депутати обласної ради — голова обласної організації цієї партії Богдан Станіславський, голова її фракції в облраді Олег Токарчук, Святослав Никорович та депутати Івано-Франківської міської ради — в. о. керівника міської організації партії Іван Гарасимко і голова її фракції в міській раді Олександра Федорук.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Ключі до успіху

12:44 02 серпня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА.

Кредо розвиненої держави

12:16 02 серпня 2018 року|Записав Андрій БОГДАНІВ.

Прикарпатським ОТГ допоможуть залучати інвестиції

16:29 17 липня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Головна увага – зверненням громадян

15:21 17 липня 2018 року|Наталія РОМАНЕНКО

Амбітна мета Романа Крутого —

13:13 12 липня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Багатогранний талант

14:30 05 липня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Новий курс України: який він?

10:43 21 червня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

З високою відповідальністю

16:23 14 червня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА