:Політика
05 квітня 2018 року.

Наймолодший лідер партії в Україні

Українську Галицьку Партію очолив 24-річний пластун

Віктор Гнатів

24-річний пластун, політолог Роман Лозинський очолив Українську Галицьку Партію. Його обрали головою політради на 7-му з’їзді партії, який відбувся у Львові.

Попри молодість, Роман Лозинський у політиці не початківець. За плечима – стажування у канадському парламенті та кількарічний досвід роботи в Галицькій Партії. Тут він організував та координував діяльність усього секретаріату, експертних груп політсили, відповідав за співпрацю з міжнародними організаціями та працював із осередками партії.

Новий очільник партії каже, що попереду - ще багато роботи. “Ми формуватимемо сильну платформу, що об’єднає всіх активних людей, які бажають йти в політику і творити зміни на місцях та в країні. Дуже важливим для нас є формування планів дій у ключових сферах. Перед тим, як іти у владу, треба чітко знати що робити”, - розповів Роман Лозинський. 

Цікаво, що кілька місяців тому Роман зробив для себе дуже символічне відкриття. Його родичем, двоюрідним братом прабабці, був Євген Петрушевич - президент ЗУНР. Молодий політик переконаний, що й сьогодні перед нами стоять дуже серйозні виклики.

«Після Революції гідності ми багато чуємо, що політика має стати новою, іншою, ніж вона була в Україні до того. Але нову політику мають творити нові люди. Для цього вони мають не просто приходити в політичні структури, а очолювати різні напрями, ставати політичними лідерами, - говорить голова івано-Франківської обласної організації УГП Любомир Романчук. - Ми мали позитивний досвід співпраці з Романом як із керівником секретаріату партії. Віримо, що на новій посаді він продовжить всі ті добрі починання і ми зможемо довести виборцям, що вік - це не пересторога, а нові можливості, енергія, новаторство. Ми не просто декларуємо необхідність змін у політиці, а реальними кроками доводимо нашу позицію».

Нагадаємо, що Галицька Партія - це загальноукраїнська політична сила, створена у 2012 році. Вона активно працює на теренах Галичини та поширює свою діяльність і в інших регіонах.

Вже сьогодні партійці спільно з експертами напрацювали бачення реформ в освіті, економіці, системі влади. Також допомагають у впровадженні реформи децентралізації. Нещодавно Громадянська  мережа “Опора” визнала депутатів Української Галицької Партії у Львівській міськраді  найефективнішими. На цьому партійці не планують  зупинятися.

Цікаво, що Галицька Партія пропонує зовсім нову для України політичну модель. Замість одного вождя - мультилідерське середовище, де кожен ефективний партієць за кілька років може стати головою партії. Замість популізму і критиканства - експертні групи, які розробляють плани дій у різних сферах. Замість мітингів і протестів - проукраїнські та проєвропейські цінності, які партійці поширюють все далі за межі Галичини. Недарма цю партію експерти називають політичним феноменом.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Президентська шахівниця:

14:22 08 листопада 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Стратегія вікторії від Юлії

17:10 07 листопада 2018 року|Вл. інф.

Задля збагачення олігархів

10:20 01 листопада 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА

Виклики і дії

15:21 18 жовтня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Побудувати Європу в Україні

16:15 04 жовтня 2018 року|Сергій БИКОВ

До світових стандартів

16:13 04 жовтня 2018 року|Наталія РОМАНЕНКО

«Єдине вікно» на митниці стало реальністю

15:46 04 жовтня 2018 року|Прес-служба народного депутата України Юрія Бабія.

Смілива заява

15:08 13 вересня 2018 року|Андрій Филик