Політика:Зустрічі
28 вересня 2017 року.

Хочеш змін – іди в політику!

Наталя КАПУСТИНСЬКА

Цими вихідними у Львові Українська Галицька Партія провела форум депутатів. 

Зібралися разом, щоб поділитися досвідом, навчитися нового, зарядитися навзаєм енергією, спланувати подальші дії і з новими силами братися до реалізації нових ідей, кажуть партійці.

Говорили про інструменти депутатської діяльності загалом, а також працювали в пріоритетних для УГП напрямах: економіці, освіті, регламентних ініціативах, децентралізації, участі громадян у владі.

У своєму виступі активіст УГП голова Котиківської сільради (Городенківщина) іван Вережак зазначив: «Для представника влади головне — відкритість у всьому. Мене ніхто не може звинуватити в корупції. Бо я ні на крок не відступаю від інтересів громади. На фейсбук-сторінці сільради немає негативних відгуків. Нам багато чого вдалось зробити у селі з порівняно невеликим бюджетом. Бо всі гроші вкладаємо в село, а ще самі жителі долучаються. Багато робимо своїми силами. Тому також важливо згуртувати громаду. Не треба боятись робити навіть якісь маленькі речі, бо це теж результат. За два роки в селі ми відкрили спортзал, відновили інфраструктуру, запровадили роздільний збір сміття. Тепер хочемо збудувати якісний стадіон. У політику, у владу потрібно йти, щоб мати можливості робити корисні речі».

Українська Галицька Партія була заснована ще в 2012 році як реакція на режим Януковича. Але офіційно зареєструватись через перешкоди тодішньої влади змогла лише у 2014-му. Вперше взяла участь у виборах у 2015 році і здобула хороші результати. 44 депутати в радах різних рівнів працюють у трьох західних областях — на Франківщині, Львівщині та Тернопіллі. Найбільше представництво — у Львівській області. Жоден з обранців не скомпрометував себе сумнівними вчинками. Депутати активно працюють та втілюють ініціативи для змін у своїх громадах.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Смілива заява

15:08 13 вересня 2018 року|Андрій Филик

Центр захисту громадян

13:43 13 вересня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА

Єдиний кандидат

13:35 13 вересня 2018 року|Сергій БИКОВ. Голова аналітичного центру ІНПОЛІТ.

Реальний зміст народовладдя

11:53 06 вересня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА

Боротьба за вибори в ОТГ триває

09:11 17 серпня 2018 року