:Політика
04 жовтня 2018 року.

До світових стандартів

Наталія РОМАНЕНКО

Успішна реалізація в Україні започаткованих останніми роками реформ важлива не лише для нашої держави, а й для її іноземних партнерів, це слугує підтвердженням бажання країни змінюватися на краще. Саме це було лейтмотивом зустрічей народного депутата Михайла Довбенка з представниками міжнародних інституцій.

Зокрема як керівник комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності він провів зустріч із дипломатами Представництва ЄС в Україні, в якій взяли участь перший радник, керівник відділу програм зовнішньої допомоги пан Й. Баур, керівник відділу торгівлі та економіки пані Я. Герцег, представники проектів технічної допомоги ЄС, котрі працюють у фінансовій сфері. Сторони позитивно оцінили результати спільної роботи в ході опрацювання Закону України «Про валюту і валютні операції» та обговорили пріоритети спільних дій надалі, спрямованих на приведення українського законодавства у відповідність до угоди про асоціацію з ЄС.

Також представники місії МВФ обговорили з М. Довбенком поточні статуси законодавчих ініціатив, які розробляють відповідно до Меморандуму про співробітництво України з Фондом. Керівник місії пан Рон ван Роден відзначив прогрес у продовженні адаптації фінансового законодавства України до світових стандартів, зокрема прийняття парламентом протягом 2018 року чотирьох важливих для співпраці законопроектів, підготовлених комітетом, який очолює пан Михайло. 

А вже 17 вересня народний депутат зустрівся з представниками  Секретаріату Енергетичного співтовариства і Європейського банку реконструкції та розвитку стосовно проекту вдосконалення процедури біржової торгівлі газом як наступного кроку реалізації прийнятого 2015 р. Закону України «Про ринок природного газу». Практична реалізація енергетичної, насамперед газової, незалежності України є принципово важливим завданням, і однією з його складових є запровадження прозорої та ефективної системи торгівлі газом для споживачів.

Про ефективні механізми організації торгівлі товарами на біржі парламентар говорив і 19 вересня на зустрічі із членом американської комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами паном Р. Беднемом. Під час зустрічі американська сторона поділилась досвідом створення товарних ринків, передусім – енергетичних та аграрних, і відзначила, що саме товаровиробники стають дороговказами для державних органів та фінансової системи в питанні розвитку ринкової інфраструктури. Також представники американського уряду звернули увагу на наявність у інвесторів інтересу до вкладення коштів в українську економіку за умови продовження реформи судової системи та фінансового сектору.

 


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Побудувати Європу в Україні

16:15 04 жовтня 2018 року|Сергій БИКОВ

«Єдине вікно» на митниці стало реальністю

15:46 04 жовтня 2018 року|Прес-служба народного депутата України Юрія Бабія.

Смілива заява

15:08 13 вересня 2018 року|Андрій Филик

Центр захисту громадян

13:43 13 вересня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА

Єдиний кандидат

13:35 13 вересня 2018 року|Сергій БИКОВ. Голова аналітичного центру ІНПОЛІТ.

Реальний зміст народовладдя

11:53 06 вересня 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА