:Політика
29 березня 2018 року.

«Батьківщина» ініціює новий аграрний курс

Всеукраїнський меморандум «Новий аграрний курс України» — про співпрацю задля поступу аграрного виробництва як провідного сектору вітчизняної економіки та забезпечення розвитку сільських територій — підписала партія «Батьківщина» із громадськими організаціями «Всеукраїнська аграрна рада» та «Аграрний cоюз України». 

«На жаль, так історично склалось, що різні сегменти сектору представляють різні асоціації, яким поодинці важко комунікувати з державними органами та парламентом. «Батьківщина» намагається зламати систему, яка просочена корупцією, вузьким лобізмом та нехтуванням інтересів аграріїв та селян. Тому ми вирішили об’єднати наші зусилля та сформувати єдиний «Новий аграрний курс», — зазначено в меморандумі. Документ окреслює напрями розвитку аграрно-промислового комплексу, в яких сторони зобов’язуються діяти спільно для відстоювання як позиції аграріїв, так і інтересів сільського населення.

«Цей меморандум — це об’єднання громадського сектору та політичної сили, які вирішили спільними зусиллями досягти позитивного результату в процесі реформування та розвитку сільського господарства, забезпечення розвитку сільських територій шляхом реалізації цілей та завдань, визначених цим меморандумом», — йдеться у тексті документа.

«Батьківщина», «Всеукраїнська аграрна рада» і «Аграрний cоюз України» як об’єднання громадських потуг та політичної сили, що вирішили спільними зусиллями досягти позитивного результату в процесі реформування та розвитку сільського господарства, вбачають результат впровадження окреслених реформ у зростанні аграрного виробництва, зайнятості на селі, збільшенні інвестицій у сільське господарство і нарощуванні податкових надходжень до місцевих бюджетів, захисті прав власників та орендарів земельних ділянок (паїв), а також інших аграрних активів.

За словами Юлії Тимошенко, меморандум «Новий аграрний курс України» — це покроковий план дій, який може зробити успішним аграрний комплекс, а також зробить сильною та процвітаючою нашу країну. «Нам треба об’єднатися навколо «Нового аграрного курсу», оскільки саме аграрії можуть дати економічну успішність. Маємо відкрити всі шлюзи для всеохопного розвитку аграрного комплексу», — зазначила після підписання меморандуму лідер «Батьківщини».

 

 


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Влада і зміни

09:17 07 грудня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Літопис громад Прикарпаття

21:38 01 грудня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Президентська шахівниця:

14:22 08 листопада 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Стратегія вікторії від Юлії

17:10 07 листопада 2018 року|Вл. інф.

Задля збагачення олігархів

10:20 01 листопада 2018 року|Ксеня ЛІЩИНСЬКА

Виклики і дії

15:21 18 жовтня 2018 року|Оксана ПРОЦЮК

Побудувати Європу в Україні

16:15 04 жовтня 2018 року|Сергій БИКОВ
Онлайн школа англійської мови, заняття можливі у Києві - кращі ціні, міжнародні дипломи.