:Культура
03 жовтня 2017 року.

Школа шляху до зірок

Олександр Грабовський: Якщо хочеш чогось досягти — вдосконалюйся

Розмовляла Лідія ЛЕШКО

Засновник центру краси та моди «Star Face Family» в Івано-Франківську Олександр Грабовський працює над тим, щоб його проект заслужив не лише всеукраїнське визнання, а й міжнародне. Шлях до успіху завжди тернистий, але його плоди — солодкі. Про це й інше розмовляємо з О. Грабовським.

— Про «Star Face Family» (далі SFF) говорять, про центр знають. Дівчата мріють стати частинкою цього проекту, оскільки в такий спосіб легко реалізувати себе як модель та втілити в життя свою мрію. Олександре, скажіть, як виникла думка створити такий проект? 

— Все почалося наприкінці 2012 року. Доти ми з друзями вже організовували «Frankivsk fashion week». Через те, що я мав досвід проведення такого свята, в університеті, де тоді навчався, мені запропонували провести перший конкурс «Міс університет». Я був шокований ставленням до перспективних дівчат — учасниць конкурсу та низьким рівнем його організації. Саме тоді в мене й зародилося бажання змінити ситуацію на краще: я все як слід обміркував, придумав назву проекту, продумав усе, щоб згодом втілити у життя в ньому. 

— Звідки брали фінансування для реалізації задуму?

— Питання фінансів, а точніше, їхнього пошуку, не втрачає своєї актуальності й тепер. Тобто у цьому плані все складно. Передусім нас рятували внески дівчат. Можливо, не всім це до вподоби, проте вважаю, краще все відразу робити професійно та високоякісно. Були також партнери, для яких ми старались створити вигідні умови, щоб вони могли прорекламувати свій бренд. Тому крутились і крутимось. 

— Нещодавно SFF із проектом «Star Face of the Season» успішно стартував у Львові. Наскільки важко було організуватись самим і організувати свято в іншому місті?

— Насамперед хочу сказати, що ми відчули різницю між учасницями двох міст, між аудиторією. Не кажу, що було дуже важко, але було нелегко. Львів — культурна столиця України, тому проведення «Star Face of the Season» на високому рівні у цьому місті було нашим моральним обов’язком. Ми знайшли все і всіх для того, щоб наша «зіркова сім’я» поповнилась новими, львівськими, обличчями. А в майбутньому плануємо збільшення SFF до міжнародних параметрів.

— Ви завжди говорите: «ми робимо, організовуємо». «Ми» — це хто? Скільки людей в команді?

— Насправді нас тільки двоє — я та моя дівчина Ольга Галушка. Оля — проектний директор і менеджер. Переважно працює з дівчатами вона. Організація різних тренінгів та семінарів — також її робота. 

— Як змінився проект за період, який минув з часу його старту?

— Якщо брати до уваги те, яким він був п’ять років тому, і те, яким є тепер, то це два різні заходи. З кінця 2012 року ми щоденно формували концепцію, філософію, місію. Їх також формували глядачі, дівчата-учасниці, і, в принципі, нині маємо чітку мету — якісний розвиток дівчат, які беруть участь у нашому дійстві, і гарний відпочинок для глядачів. Ми стараємось бути не схожими на інших. Хочемо, щоб покази не були нудними, прагнемо, щоб задоволені були не лише глядачі, а й моделі, і ті, хто якимось чином пов’язав себе із «моєю сім’єю».


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Митці на сторожі коляди

12:41 18 січня 2018 року|Леся ЗЬОЛА

Попри застороги «земних царів»

11:25 18 січня 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

«Під зорею Богородиці» —

13:34 16 січня 2018 року|Василь БАБІЙ

Доповнила «Коломияну» «На горі народжена»

13:33 16 січня 2018 року|Ярема БАНДУРКА

Харизма від Коризми

13:29 16 січня 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

У стихії гуцульського плєсу

13:14 16 січня 2018 року

Гріє «Духовна світлиця»

13:12 16 січня 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

Таємниці прізвищ Гуцульщини

13:20 11 січня 2018 року|Ольга МОНЧУК

Бог там, де правда...

13:16 11 січня 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН