:Культура
07 вересня 2017 року.

Що почитати: добірка бестселерів на осінь

Лідія ЛЕШКО

Кажуть, усе добре рано чи пізно закінчується: відпустки, канікули і знову — жорстка проза життя. Але і тоді для того, щоб відпочила душа, аж так багато не треба. Досить піти в бібліотеку чи до книгарні або «поритись» в інтернеті у пошуках чогось цікавого. 

— Останнім часом добре продається мотиваційна література, книжки про фінансову незалежність, про інвестиції та бізнес. Таку літературу переважно читають хлопці, які, напевно, ще шукають себе. Дівчата та жінки люблять романи, а ось чоловіки здебільшого беруть історичні книжки, — каже продавець однієї з івано-франківських книгарень на ім’я Володимир.

Лідером продажу з часу появи на прилавках українських книгарень залишається роман Айн Ренд «Атлант розправив плечі». Автор зуміла важкі та, на перший погляд, не для всіх цікаві теми розкрити так, що книжка стала шедевром світового масштабу. Хто ще не прочитав цей бестселер, цілком зможе зробити це у вільну хвилину восени.

Чудово грітиме в пору дощів збірка поезій франківської письменниці та поетеси Катерини Бабкіної «Заговорено на любов». Кожен читач незалежно від статі й віку між рядками прочитає щось особливе для себе. У її поезії є і мотивація, і кохання. За даними сайта «Читомо», на «Книжковому арсеналі» 2017 року ця книга була в топі тих, які продали найшвидше.

івано-франківські книгарі радять прочитати «Чорного лебедя» лівансько-американського літератора Насіма Ніколаса Талеба. Книжка на зарубіжних полицях з 2007 року, проте українською мовою її переклали та видали тільки у 2017-му, нині бестселер — у вільному продажу фактично в усіх книгарнях міста. У книжці художня література переплітається з документалістикою, а модні хештеги #розвиток #мотивація мають прямий стосунок до «Чорного лебедя».

Якщо такі теги не для вас, тоді, може, небезпечна книжка «Саудаде» Андрія Любки припаде вам до душі. «Небезпека» полягає в тому, що після прочитання хочеться одночасно вирушити в подорож Балканами, випити келих червоного вина і в зручній ложі театру слухати оперні арії. 

П’ятірку книжок до прочитання замикатиме Пауло Коельйо з твором «Заїр». «Я не просто читала цю книжкуѕ Я нею жила. Шедевр, який залишиться в моїй душі довго», — ділиться враженнями студентка ПНУ ім. В. Стефаника Марія Повх. 


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Банси просто неба

14:36 14 вересня 2017 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

Про Василя Стуса — у тестовому форматі

14:28 12 вересня 2017 року|Ольга МОНЧУК

«Русалка Дністровая» і Прикарпаття

14:24 12 вересня 2017 року|Богдан ГАВРИЛІВ

«Діалог» у графіці

10:10 12 вересня 2017 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

Українське світобачення Михайла Мурафи

14:04 07 вересня 2017 року|Оксана Тебешевська. Член Національної спілки письменників України, заслужений учитель України.

Любов як лік

14:02 07 вересня 2017 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

«Чому Бог забирає мене? Так треба»

13:59 07 вересня 2017 року|Ігор ЛАЗОРИШИН

Голос української душі

13:54 07 вересня 2017 року|Михайло ПОСІЧАНСЬКИЙ

«Pater ignotus»

13:40 07 вересня 2017 року|Петро ПАРИПА