Культура:Нові видання
12 квітня 2018 року.

Борис Крамер обіцяє нові сюрпризи

Лідія ПОСТОЛОВСЬКА

Щойно виданий детектив Бориса Крамера (Василя Добрянського) «Справа про страчений одяг», про презентацію якого в Івано-Франківську «Галичина» вже повідомляла, було недавно представлено і студентам другого курсу педагогічного коледжу Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва. А репрезентували відомого автора юним читачам директор бібліотеки Світлана Шаган та завідуюча відділом абонементу Наталія Іванова. Тут же було влаштовано виставку творів В. Добрянського та його бібліографію. Все життя він працював у журналістиці, заснував відомий літературно-художній журнал «Перевал». Має п’ять книжок оповідань, новел, повістей і есе.

і ось новий дебют — детектив під псевдонімом. Борис Крамер обіцяє найближчими місяцями ще кілька книжкових сюрпризів. Студенти коледжу цікавилися, що таке психологічний, або інтелектуальний, детектив, як автор знаходить сюжети і чи бере консультації у правоохоронців. Письменник зауважив, що нема книжок з так званої високої полиці і легкого читання. Є або вдалі книги, якими цікавляться читачі, або невдалі, а серед невдач — не важливі жанри. Нещодавно один з детективних романів Бориса Крамера увійшов до короткого списку конкурсного відбору відомого видавництва. Він побачить світ у середині літа.

— Задум детективу виникає іноді лишень з одного слова, з однієї фрази, випадково кимось сказаної, — поділився секретами своєї творчої лабораторії автор. — Гарні детективи вчать юних читачів бути допитливими, спостережливими і пізнавати людські характери. Це завжди знадобиться у житті.


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

«Перевал»: понад 300 сторінок тематичного розмаїття

13:16 13 грудня 2018 року|Іван ГАВРИЛОВИЧ

Покутський казкар

13:12 13 грудня 2018 року|Іван ГАВРИЛОВИЧ

Перший конкурс романів у стилі фентезі «Брама-2019»

11:46 13 грудня 2018 року|Надія ГОНСЬКА

В атмосфері «GRA»

14:44 06 грудня 2018 року|Леся ЗЬОЛА

Церковна бібліотека постала в Підгір’ї

13:58 06 грудня 2018 року|Ігор НИКОРОВИЧ

Доба триликого Януса

13:50 06 грудня 2018 року|Ольга МОНЧУК

Микола Савчук зайнявся мемуарами

13:49 06 грудня 2018 року|П. П.

Куди серце летить – туди й перо глядить...

13:47 06 грудня 2018 року|Ігор ЛАЗОРИШИН