Новини Івано-Франківщини
07 листопада 2018 року.

Жителя Коломийського району, котрий порізав односельця, на 5 років відправили за грати

Ярема СРІБНАК.

Ця подія сталася у березні ц. р. У продуктовому магазині одного із сіл Коломийського району 31-річний місцевий житель, зчепившись з односельцем, завдав йому кілька ударів ножем, який мав при собі, в життєво важливі ділянки тіла. Потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження. На щастя, медикам вдалося врятувати його життя. Недавно, як повідомила прес-служба обласної прокуратури, Коломийський міськрайонний суд у першій інстанції розглянув це кримінальне провадження, порушене за ч. 4 ст. 296 ККУ (хуліганство) та за ч. 1 ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження), і ухвалив вирок, згідно з яким зловмисникові доведеться 5 років провести в місцях позбавлення волі.
Тим часом до Івано-Франківського міського суду подано ще одне кримінальне провадження, де також фігурує ніж. Це був доволі резонансний випадок, тож коротко нагадаємо про те, що трапилося. В серпні до Івано-Франківська приїхали зі Львівщини батько з сином. Вони мали намір відпочити у Верховинському районі. А що приїхали пізно ввечері, то в очікуванні вранішнього автобуса коротали ніч на залізничному вокзалі. В якийсь момент син вийшов з вокзалу і став на сходах. Там перебував якийсь підліток, котрий поводився явно неадекватно. Молодий чоловік зробив йому зауваження, на що хлопчина раптом витяг з кишені штанів ножа і вдарив потерпілого в шию. На місце події миттєво прибула поліція. Потерпілому вчасно надали медичну допомогу, а правоохоронці швидко розшукали зловмисника.
Як ми писали про цей випадок, підліток був з неблагополучної сім’ї, відрізнявся агресивною, некерованою поведінкою і давно перебував на обліку у правоохоронців. Враховуючи те, що він уже досяг віку, з якого настає кримінальна  відповідальність, має усі шанси опинитися за гратами. Адже санкції статті 296 ч. 4 Кримінального кодексу України, яку йому інкримінують, передбачають позбавлення волі від трьох і більше років.

до розділу: Новини Івано-Франківщини

Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики