Новини Івано-Франківщини
09 жовтня 2017 року.

Відкликано законопроект про державний контроль за рішеннями органів місцевого самоврядування

Законопроект про державний контроль за рішеннями органів місцевого самоврядування відкликано. «Так, це справді спільна маленька перемога Асоціації міст України та органів місцевого самоврядування заради великої мети. Це черговий успіх Асоціації міст України на шляху захисту місцевого самоврядування та збереження вектора  його подальшого розвитку. Адже прийняття цього законопроекту призвело б до невиправданого втручання місцевих держадміністрацій у роботу місцевого самоврядування», - наголосив виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук.

На відповідний запит щодо відкликання проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України» Асоціація міст України отримала велику кількість листів від своїх членів, які засвідчили одностайну підтримку негативних висновків експертів АМУ щодо нього. Міські, сільські та селищні голови на заходах АМУ, у інтерв'ю для ЗМІ та зверненнях до народних депутатів, висловлювали своє негативне ставлення до цього законопроекту. Відповідне рішення про неприйняття вказаного законопроекту прийнято Правлінням АМУ та підтримано учасниками ХІІІ Українського муніципального форуму 18 вересня в Одесі.

Асоціація міст України висловлює подяку міським, сільським та селищним головам за підтримку та захист позиції АМУ у боротьбі за дотримання прав місцевого самоврядування та переконана у тому, що нові ініціативи врахують інтереси місцевого самоврядування і сприятимуть подальшому розвитку місцевої демократії та громадянського суспільства. Робота над вдосконаленням законодавства щодо державного контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування буде продовжуватися далі.

до розділу: Новини Івано-Франківщини

Поки що немає рейтингу.

Без коментарів