Новини Івано-Франківщини
07 березня 2018 року.

В Івано-Франківську презентували мистецький проект «Безкінечна подорож, або Енеїда»

Ірина СЕМЕНКО

7 березня в Івано-Франківську відбулась презентація мистецького проекту «Безкінечна подорож, або Енеїда».

Жанр проекту - мультимедійний колаж з елементами лекції, концерту і банкету. У ньому поєднано текст, зображення та музику.

«Ми працюємо як з класичними ілюстраціями, так і з авторськими. Якщо говорити про музику, то теж досить цікаве поєднання, тому що є Бах, а є сучасна електронна музика» - зазначила режисерка проекту Ольга Михайлюк (мистецька агенція ArtPole).

Над проектом працюють вже майже рік, але він і надалі підлягає трансформації.

«Ця форма - колажна, вона дозволяє, зберігаючи головну картину, у той же час постійно працювати над новими елементами: від чогось відмовлятися і щось додавати» - заявив письменник, автор тексту та голосу Юрій Андрухович.

«На моє глибоке переконання, взагалі не повинно бути обов'язкових для вивчення творів, а заняття мають відбуватися у формі вільного спілкування і обговорення прочитаних за власним бажанням художніх творів. Література - це те, де кожен повинен бути вільним. Але якщо вже маємо цей набір обов'язкових творів, то як без «Енеїди»? - сказав Андрухович.

З цим проектом організатори планують здійснити тур Україною, а Юрій Андрухович припускає, що «Безкінечна подорож» допоможе по-новому сприйняти поему.

Представниця Агенції освітніх та культурних івентів «ІНШІ» Ольга Дятел повідомила, що, заповнивши спеціальну реєстраційну форму, вчителі української мови та літератури, зможуть відвідати подію безкоштовно.

Зазначимо, що показ роботи «Безкінечна подорож, або Енеїда» відбудеться 10 березня о 19:00 у парасольковому цеху заводу «Промприлад».

Ірина СЕМЕНКО

до розділу: Новини Івано-Франківщини

Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики