Новини Івано-Франківщини
12 січня 2018 року.

У Коломиї планують масштабний ремонт водопровідних мереж

У Коломиї міський водоканал планує замінити майже 30 км водопровідних мереж, а це десь рівноцінно кілометражу доріг, які будуть перериті й закриті для проїзду.

Міський голова Ігор Слюзар наперед перепрошує за такі незручності, але ці роботи необхідні для нашого міста, щоб уникнути постійних проривів водогону та втрат води. Більшість цих мереж експлуатуються понад 45 років і є фізично зношеними.

- Щомісяця аварійна бригада водоканалу здійснює біля 20 виїздів на ліквідацію проривів, - коментує ситуацію директор КП “Коломияводоканал” Ірина Перегінчук. - Одночасно задіюються екскаватор, аварійна машина, насос для відкачування води і мінімум четверо працівників підприємства. Звісна річ, роботи будуть проводитись не стихійно, а почергово, щоб уникнути транспортного колапсу в Коломиї. 

Наразі водопровід замінено на вул. Атаманюка, одразу ж по завершенню на вулиці здійснено капітальний ремонт доріг. Проте далеко не всі вулиці будуть заасфальтовані після ремонту водопроводу. Відновлення покриття на усіх цих вулицях - справа кількох років, адже обійдеться місту в десятки чи навіть сотні мільйонів гривень. 

Загальна вартість робіт становить 77 млн. гривень. Кредит КП “Коломияводоканалу” надав Світовий банк до 2020 року.

Також планується реконструкція двох резервуарів чистої води об’ємом 1500 та 6000 м3/добу та встановлення системи очистки питної води. Це дозволить позбутися проблеми мутності води у наших кранах у період великих опадів та паводків. 

За матеріалами Коломийської міської ради

до розділу: Новини Івано-Франківщини

Поки що немає рейтингу.

Без коментарів