Новини Івано-Франківщини
27 травня 2016 року.

У Галичі стартував обласний чемпіонат з екстреної медичної допомоги

Впродовж двох днів у м. Галичі Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф проводитиме інтегроване навчання з медичного порятунку при масових випадках та другий Прикарпатський чемпіонат з екстреної медичної допомоги "Давній Галич 2016".

У програмі: теоретичні та інтегровані навчання, майстер-клас для працівників ІФОКЦЕМД та МК "Типові помилки при наданні екстреної кардіологічної допомоги", а також навчання мешканців і гостей Галича основам порятунку життя.

26 травня 2016 року на майдані Різдва відбулося урочисте відкриття заходу.

Учасників змагань привітали керівники району, міста, представники департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та обласного центру екстреної медичної допомоги.

Голова районної ради Павло Андрусяк побажав медичним працівникам, щоб їм ніколи не забракла ні часу, ні пального, ні знань. «Бажаю, щоб кожне життя, яке залежить від Вас, було врятовано», - наголосив керівник району.

Головний лікар Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський подякував галичанам за теплий прийом та презентував новий автомобіль, який після навчань буде працювати на території Галицького району.

Декан Галицького деканату УГКЦ о.Ігор Броновський благословив присутніх освяченою водою.

Після офіційного відкриття автомобілі екстреної медичної допомоги разом із екіпажами вирушили на змагання.

За матеріалами Галицької РДА

до розділу: Новини Івано-Франківщини
Мені подобаєтьсяіншого користувача це сподобалося


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів