Новини Івано-Франківщини
10 серпня 2018 року.

Ще одна прикарпатська громада завершила процес об’єднання

Оксана ПРОЦЮК

До переліку ОТГ Івано-Франківщини додалася ще одна громада – Новицька. Це третя громада, створена в Калуському районі за 3 роки децентралізації.

Розпочавши свій шлях об’єднання ще в 2015 році, вчора сесією Середньоугринівської сільської ради, а за день до того – сесіями Новицької, Добровлянської та Підмихайлівської сільських рад схвалено рішення про добровільне об’єднання територіальних громад та план організаційних заходів об’єднання. 

Попередньо, 3-го серпня, в ОДА було видано розпорядження, яким затверджено висновок про відповідність проектів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад з центром в с. Новиця Конституції і законам України. 

Як зазначив консультант з юридичних питань (проект «ПУЛЬС», який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID) Андрій Деркач, відповідно до чинного законодавства, з дня набрання чинності рішення всіх рад, що прийняли рішення про об’єднання, ОТГ вважається утвореною. Сьогодні в ОДА уже є лист Новицьокї сільської ради – ініціатора утворення і майбутнього адміністративного центру ОТГ, з пропозицією звернутися до ЦВК  для прийняття нею рішення про призначення перших виборів сільської ради ОТГ та сільського голови ОТГ, що облдержадміністрація і зробить протягом наступних 5-ти днів.

Як відомо, до складу Новицької ОТГ увійшли територіальні громади сіл Новиця, Зелений Яр Новицької сільської ради, сіл Середній Угринів, Старий Угринів Середньоугринівської сільської ради, села Добровляни Добровлянської сільської ради, сіл Підмихайля, Бережниця Підмихайлівської сільської ради.

Оксана ПРОЦЮК.

до розділу: Новини Івано-Франківщини
Мені подобаєтьсяіншого користувача це сподобалося


Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

За незаконне вирубування дерев оштрафували на мільйон

13:37 13 листопада 2018 року|Микола СОКОЛІВСЬКИЙ

Богородчанські волонтери поїхали на схід

13:36 13 листопада 2018 року|Ігор НИКОРОВИЧ

Стартує тиждень польського кіно

17:05 07 листопада 2018 року|Надія ГОНСЬКА