Новини Івано-Франківщини
28 лютого 2014 року.

«Ринок — місту!»

Люди з ганьбою вигнали директора «Торгового сервісу»

Ігор ЛАЗОРИШИН

Виглядає, що гасло «Ринок — місту!», яке визрівало в Івано-Франківську не один рік, може втілитися в реальні дії. У вівторок людям увірвався терпець, і вони з ганьбою, прокльонами та листівкою із символікою Партії регіонів на грудях вигнали з офісу Ігоря Дутку, директора ТзОВ «Торговий сервіс» —  фірми, яка орендує центральний ринок в обласному центрі. Учасники акції зажбурляли І. Дутку копійками та передали його в руки міліціянтів, попередньо записавши на камеру його зізнання в хабарництві.
«Того ранку в людей, які на ринку торгують свининою, на робочих місцях знову  вимагали побори, — розповів очевидець і один з ініціаторів акції депутат облради Сергій АДАМОВИЧ. — Люди самоорганізувалися і пішли у міськвиконком, вимагаючи розірвання угод з керівництвом ринку. Я викликав УБОЗ, бо підприємці хотіли надати свідчення про вимагання хабарів. А в офісі директора виявили «чорну дошку поборів», де зазначено, хто і скільки здавав «лівої каси». Перед камерою директор зізнався, що займався систематичними поборами з торговців, а також люди написали колективну заяву про вимагання хабарів».
Того ж дня обурені учасники акції  звернулися до міського голови з вимогою передати ринок у власність громади міста Івано-Франківська. Окрім розбитої вивіски при вході до дирекції ринку, жодних порухів нищення ринкових приміщень, майна підприємців чи інших свавільних вчинків на території центрального ринку ми того дня не помітили.
ѕУ вівторок також Івано-Франківський міський суд виніс рішення про взяття під варту екс-керівника «регіоналів» міста Івано-Франківська директора «Торгового сервісу» Ігоря Дутки на 15 діб — за опір працівникам міліції. А виконком Івано-Франківської міської ради вирішив скасувати угоду з ТзОВ «Торговий сервіс» про оренду торгових приміщень центрального ринку. Проте до остаточної крапки в цій скандальній справі ще далеко.

до розділу: Новини Івано-Франківщини

Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики