Новини Івано-Франківщини
31 січня 2011 року.

На «Коломиясільмаш» повернулася... робота

Микола СОКОЛІВСЬКИЙ

«Коломиясільмаш» — одне з небагатьох промислових підприємств Коломиї, в цехах якого з початку нинішнього року кипить робота. Виробничники складають навантажувачі, замовлення на які надходять навіть з Росії, та виготовляють металоконструкції.
— За кілька останніх років ми внесли змін до конструкції навантажувача більше, ніж за попередні два десятиліття. Щоб утриматися на ринку, необхідно працювати. Кінець минулого року і початок нинішнього приніс досить-таки приємну для нас тенденцію — попит на продукцію, як ми й сподівалися, став зростати. Отож «Коломиясільмаш» свою спеціалізацію не втратив. і це дуже важливо, — зазначив в інтерв’ю Коломийській телекомпанії «ТНК» директор заводу ігор Зарічний.
Одне з провідних колись машинобудівних підприємств краю все ще перебуває в стані санації. Два роки тому виробництво взагалі зупинилося. Замовлень не було жодних. і до 50 тисяч гривень заборгованості з виплати зарплати трудівникам, яка тягнеться ще з 2003 року, почала додаватися нова. Але тепер робота, образно кажучи, повернулася у заводські цехи. і дирекція вже повідомила про готовність погасити стару заборгованість перед колишніми працівниками «Коломиясільмашу» та працює над тим, щоб якомога швидше закрити і поточну заборгованість, що становить майже
90 тис. грн. «Основне — погасити борги», — вважає і. Зарічний. Це дозволить «сільмашівцям» вийти зі складної ситуації і почати успішно працювати на ринку України.

до розділу: Новини Івано-Франківщини

Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики