Новини Івано-Франківщини
12 січня 2018 року.

Марцінків вручив квартири трьом дітям-сиротам

11 січня на засіданні виконавчого комітету вручили однокімнатні квартири трьом дітям-сиротам.

Відтепер в однокімнатній квартирі, що знаходиться на вул. Івасюка, 32/72 (в панельному будинку, з комунальними вигодами, загальна площа квартири - 37,7 м.кв., житлова площа – 17, 2  м.кв.,  вартість житла -  457285,00 тис. грн.) мешкатимуть Вітович Анастасія Петрівна (народилась 21.01.1995р.)  із донькою Еммою. Анастасія Вітович зараз перебуває у декретній відпустці, самостійно виховує семимісячну доньку Емму, з якою на сьогоднішній день проживають у Будинку нічного перебування на вул. Млинарській, 2а.

В однокімнатній квартирі, що знаходиться на вул. Галицькій, 124/145 (в цегляному будинку, з комунальними вигодами, загальна площа квартири – 32 ,3 м.кв., житлова площа – 16, 6 м.кв.,   вартість житла - 452749,00 тис. грн.) мешкатиме Савчин Сергій Олександрович (народився 30.09.1997р.). Раніше Сергій Савчин проживав в одній квартирі з опікуном, в якій зареєстровано дев’ять осіб.

У квартирі за адресою вул. Академіка Сахарова, 29/49  (в цегляному будинку, з комунальними вигодами, загальна площа житла - 30,3 м.кв., житлова площа – 16, 3 м.кв., вартість - 439792,00 тис. грн.) проживатиме Рочняк Анна Петрівна (народилась 06.10.1997р.) Анна Рочняк виросла в дитячому будинку, зараз навчається в Бурштинському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету. Прописана та проживає у студентському гуртожитку.

Усі ці діти-сироти перебували на первинному обліку в службі у справах дітей міської ради та на отримання житла. Рішення про виділення їм житла було прийнято на засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Квартири придбано Департаментом житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради за рахунок коштів субвенції з державного бюджету соціальне житло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Соціальне житло буде передане на баланс комунального підприємства «Дирекція замовника».

За матеріалами Івано-Франківського міськвиконкому

до розділу: Новини Івано-Франківщини

Поки що немає рейтингу.

Без коментарів