Новини Івано-Франківщини
31 січня 2018 року.

«Укрзалізниця» розслідує трагедію з падінням крана

30 січня о 8:50 на території бази комплектації станції Хриплин виробничого підрозділу «Івано-Франківська дистанція колії» регіональної філії «Львівська залізниця» стався нещасний випадок, унаслідок якого смертельних травм зазнали два працівники виробничого підрозділу «Стрийський мостобудівельний поїзд».

30 січня о 8:10 на базу комплектації станції Хриплин Івано-Франківської дистанції колії прибув вантажний автомобіль КРАЗ із працівниками Стрийського мостобудівельного поїзда.

Після закінчення навантаження матеріалами (шайби, кабелі тощо) без використання вантажопідіймального крана працівники сіли в автомобіль для виїзду на об’єкт. У цей час несподівано знялися різкі пориви вітру, які спричинили самовільний рух козлового крана КК-30-32, що знаходився на території бази комплектації, на відстані 35 м від автомобіля. 30 січня 2018 року кран не працював. Докотившись до опорного тупика в кінці підкранової колії, кран перевернувся та впав, при цьому жорстка стійка кранової конструкції потрапила на кабіну автомобіля КРАЗ. Унаслідок цього смертельних травм зазнали два працівники, які перебували в кабіні вантажівки: водій автотранспортних засобів та електрозварник ручного зварювання ВП «Стрийський мостобудівельний поїзд». На місце події оперативно прибули рятувальні служби.

Обставини та причини випадку з’ясовуються, на місце події виїхала комісія ПАТ «Укрзалізниця» для проведення службового розслідування.

Зазначений кран востаннє працював 29 cічня 2018 року, після чого був узятий машиністом на два протиугінні пристрої, передбачені паспортом крана.

Кран козловий КК-30-32 вантажопідйомністю 30 тонн, 1975 року виготовлення, був введений в експлуатацію в 2011 році. Кран знаходився в справному стані, 26 січня 2018 р. Львівський експертно-технічний центр регіональної філії «Львівська залізниця» провів його експертне обстеження.

За матеріалами прес-служби «Львівська залізниця»

до розділу: Новини Івано-Франківщини

Поки що немає рейтингу.

Без коментарів

Інші публікації тематики

Стартує тиждень польського кіно

17:05 07 листопада 2018 року|Надія ГОНСЬКА