Новини Івано-Франківщини
16 квітня 2018 року.

Друга ліга. «Прикарпаття» перемогло «Арсенал-Київщину»

Свій черговий матч у чемпіонаті України «Прикарпаття» проводило вдома проти аутсайдера - команди «Арсенал-Київщина» з Білої Церкви.

Однак, прогулянкою цю гру для наших хлопців аж ніяк не назвеш. Адже відсутність кращого бомбардира команди Ігоря Худоб’яка та капітана Володимира Боришкевича не могли не датись взнаки, то ж гра вийшла по-справжньому бойовою та цікавою.

Чемпіонат України, Друга Ліга, Група А

"Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Арсенал-Київщина" (Біла Церква) -  2:0

Голи: Кузьмин, 73; Дитко, 86;

МФК "Прикарпаття": Вульчин, Данищук, Ковальчук, Бочкур, Яневич, Дербах (Бойко, 46), Вацеба (Януш, 55), Оринчак, Конкольняк (Кузьмин, 72), Веприк (Боришкевич, 44), Дитко (Прошак, 89)

Запасні: Піцан, Француз.

"Арсенал-Київщина": Байдюк, Татрик, Катрюк (Щербань, 88), Гулущенко, Гасанов (Прутян, 68), Тименко, Мартиненко, Мартинов, Шарай, Галич, Голядинець

Запасні: Шкарбан, Расповецький.

Попередження: Данищук, 14; Дербах, 22; Бочкур, 24; Бойко, 52; Оринчак,   -  Мартинов, 44. Глущенко, 82;

По-справжньому гольових моментів обидві команди створили не так вже й багато. Дуже багато боротьби в середині поля, про що свідчать аж 7 попереджень, травма Веприка наприкінці першого тайму та всього два дуже небезпечних моменти підопічних Володимира Ковалюка. Так, після подачі з кутового Ковальчук влучив у стійку, а наприкінці тайму після класної подачі Оринчака, Роман Дитко якимось дивом не влучив у ворота.

В другому таймі Володимир Ковалюк вирішив внести певні корективи у гру «Прикарпаття» і це принесло свої плоди. Лише на 73-й хвилині Кузьмин, мало не першим своїм дотиком після виходу на поле, ударом головою відкрив рахунок у матчі – 1:0.

Було зрозуміло, що гості змушені будуть ще більше атакувати, щоб відігратись, а тому для франківських футболістів стало більше можливостей для контр-випадів.

Одна з таких атак завершилась голом. Після подачі з правого флангу Роман Дитко переправив м’яч у сітку воріт «Арсеналу» та встановив остаточний результат матчу – 2:0!

Важка, але дуже потрібна перемога «Прикарпаття», яка ще на крок наблизила нашу команду до Першої ліги.

Свій наступний поєдинок івано-франківці зіграють на виїзді 21 квітня. Суперник - ФК «Львів».